Переваги органічної косметики

Переваги органічної косметики
Багато хто плутає поняття «натуральна косметика» і «органічна косметика». На відміну від натуральної, органічна косметика не просто містить не менше 95 відсотків натуральних інгредієнтів. Всі ці інгредієнти повинні бути вирощені і вироблені без найменшого впливу хімії.

Безумовно, в якості головного переваги органічної косметики слід назвати її гіпоалергенність. Відсутність продуктів нафтопереробки знижує ймовірність виникнення алергічних реакцій.

Багато виробники традиційних засобів догляду говорять про те, що наука допомагає знаходити все більш складні та ефективні продукти для догляду. Однак існує засоби на основі рослинних препаратів, перевірені століттями. Саме такі рецепти і намагаються застосовувати виробники органічної косметики.


Наприклад, вже неодноразово доведені користь морської води, тому фірми-виробники використовують її в своїх засобах. Широко відомі косметичні властивості алое, застосовуваного в засобах для очищення шкіри обличчя, рожевого і оливкової олій, які застосовуються у виробництві засобів для тіла, масла ши, широко використовується в засобах для волосся. Антицелюлітне властивість водоростей і антиоксидантну дію винограду давно відомі і охоче застосовуються виробниками навіть традиційної косметики. Практично у всіх областях косметології задіяно таку речовину, як глина.

Також не менш важливо відзначити, що органічна косметика стимулює процеси оновлення і омолодження шкіри м'яко та поступово, не форсуючи процес і не створюючи стресу для організму. Крім цього доведено, що органічна косметика не викликає звикання - нею можна користуватися протягом тривалого часу з колишньою ефективністю.

Не можна не згадати декоративну органічну косметику. Вона проводиться на основі подрібнених в пудру мінералів. Комбінуючи поєднання мінералів, виробники створюють продукти з потрібними властивостями. Наприклад, органічні пудри добре вирівнюють тон шкіри, не створюючи ефекту маски і не забиваючи пори. Оскільки такі засоби не містять води, в них не виникає середовища для розмноження бактерій, це значно знижує ризик запалень на шкірі.Увага, тільки СЬОГОДНІ!