Що таке натуральна косметика?

Що таке натуральна косметика?
Загальним світовим трендом в наші дні стало все натуральне: речі «hand-made» з льону або бавовни, продукти, вирощені на власному городі без застосування добрив, екотуризм і т.д. Те ж саме стосується всіляких косметичних засобів. Така косметика носить назву органічної та містить у своєму складі від вісімдесяти до ста відсотків натуральних компонентів.

Отримати дозвіл на виробництво такої косметики вкрай непросто. Так як міститься в натуральній косметиці мізерний відсоток синтетичних компонентів, повинен бути абсолютно нешкідливим. Крім того упаковка, в якій продається товар, також повинна бути зроблена з екологічно чистих матеріалів і могла бути піддана стовідсоткової утилізації.

До речі, непросту задачу також являє собою доказ «натуральності» компонентів. Сировина для виробництва натуральної косметики має бути вирощено в екологічно сприятливому місці, з дотриманням умов нешкідливого догляду за рослинами. Велике значення також має спосіб обробки, заготівлі і збору сировини. В результаті виходять косметичні засоби, що не містять мінеральних масел, барвників, ароматизаторів і т.д. Штучні консерванти тут заміняються природними речовинами, що володіють аналогічною дією.


Ароматизаторами ж, як правило, служать натуральні ефірні олії. Виробники натуральної косметики в обов'язковому порядку ретельно тестують свою продукцію на волонтерах і тільки після цього випускають її в продаж.

Природно, що така косметика в силу своєї «натуральності» просто не може мати такий же довгий термін зберігання, як та, що здійснюється за допомогою синтетичних матеріалів. Проте користі та ефективності від неї в рази більше.

Але не слід забувати також, що «натуральна» косметика не означає, що вона абсолютно нешкідлива. Тут, як втім, і скрізь, важливий індивідуальний підхід. Якщо у вас, наприклад, алергія на один з компонентів того чи іншого косметичного засобу, то використовувати його в жодному разі не можна. Краще вибрати гіпоалергенні засоби, які зараз виробляються практично усіма відомими косметичними марками.Увага, тільки СЬОГОДНІ!