Як знайти ідеальний аромат

Як знайти ідеальний аромат
Правильно вибраний парфум може стати «візитною карткою» людини, підкреслити його розуміння стилю і бездоганний смак. Саме з даної причини кожному потрібно знати і користуватися простими правилами для покупки свого ідеального аромату.

Перш ніж відправлятися в парфумерний магазин, слід визначити для себе ті аромати, які не викликають алергії, запаморочень і приємні для вашого нюху. Як відомо, кожні духи характеризуються базовими і верхніми нотами, а також нотами серця. Всі ці ноти володіють притаманними тільки їм ароматами. Є легкі, свіжі, фруктові, солодкі, квіткові, східні симфонії. Комусь подобається запах бергамоту, а хтось у захваті від аромату ванілі.

Визначившись з смаковими пристрастями, важливо виписати для себе ті інгредієнти, які викликають у вас негативні реакції (токсикацию, алергію, ядуха, почервоніння, висип). При покупці духів завжди варто читати склад і ігнорувати ту продукцію, яка може стати причиною несприятливих наслідків.


Наступною рекомендацією при виборі ароматів є позначення мети покупки духів. Для вечірки і дружніх зустрічей підійдуть насичені, яскраво виражені і підбадьорливі аромати. А ось для денних відвідувань, роботи, прогулянок краще вибирати легкі, свіжі і повітряні духи. Для особливих випадків рекомендується мати під рукою специфічні аромати, наприклад, парфуми з феромонами.

Вибираючи парфум, слід знайомитися з максимум п'ятьма ароматами. Все інше ніс сприйме неправильно, вийде своєрідне змішання ароматів. Для початку духи слід наносити на тестові смужки, іменовані блоттер. Потім сподобався аромат можна збризнути на зап'ясті. Але варто пам'ятати, що справжні духи повністю розкриваються через кілька годин при безпосередньому контакті зі шкірою. Якщо вас все влаштувало, краще придбати невеликий флакон в 3-5 мілілітрів. Це робиться для того, щоб простежити, чи все в ароматі підходить конкретній жінці чи чоловікові і при необхідності замінити аромат на інші духи. Якщо ж аромат з пробника повністю відповідає вашим очікуванням, можна купувати фірмовий флакон.

І в завершенні варто підкреслити, що купувати парфуми потрібно в спеціалізованих магазинах. Тільки якісна продукція стане гарантією того, що аромат доповнить створений вами образ, а не зашкодить вашому здоров'ю і не зіпсує враження оточуючих про вас.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!