Як знайти роботу за кордоном

Як знайти роботу за кордоном
З відкриттям кордонів у дев'яності роки у росіян з'явилася можливість не тільки подорожувати по інших країнах, але і працювати там. Це розширило можливі горизонти професійного розвитку для представників різних професій.
Існую різні можливості пошуку роботи в іншій країні, і найбільш доступні сьогодні інтернет-ресурси. Досліджуйте міжнародні сайти, присвячені працевлаштуванню. На багатьох з них є роботодавці, які готові прийняти кандидата з іншої країни за умови, що їх трудовитрати на оформлення його документів коштуватимуть того. Є й спеціальні ресурси, створені для іноземців, які шукають роботу, наприклад, цей американський сайт - https://www.jobsforforeigners.com/.

Вирішіть, в якій країні ви хочете працювати. Набагато зручніше для вас буде вибрати держава з активною імміграційною політикою, наприклад, Канади або Австралії. Для людей, охочих, наприклад, приїхати працювати до Франції, створено дуже багато бюрократичних перешкод. Наприклад, роботодавець повинен буде довести державним службам, що не може найняти на ту ж роботу француза, так як немає підходящих кандидатур. Також бажано, щоб країна, куди ви збираєтеся, визнала вашу освіту, отримане в Росії. Така практика є не у всіх державах.

Знайшовши цікаву вакансію, зв'яжіться з роботодавцем, відправивши йому мотиваційний лист та резюме. Ці документи повинні бути складені мовою країни, в якій ви будете працювати, в крайньому випадку допускається англійська.


Якщо ви отримаєте відповідь і попередню згоду, постарайтеся зустрітися з роботодавцем особисто. Для цього можна в'їхати в країну по туристичній візі. При відсутності такої можливості ви можете використовувати для віддаленого співбесіди відеозв'язок.

При отриманні згоди в прийомі на роботу замовте у роботодавця офіційне запрошення для в'їзду в країну.

Отримайте в посольстві країни, куди ви прямуєте, робочу візу. Вона необхідна навіть для поїздки в такі країни, як Ізраїль - безвізовий режим між ним та Росією поширюється тільки на короткі приватні візити.Увага, тільки СЬОГОДНІ!