Як піднятися в роботі

Як піднятися в роботі
Скромність - не найкраща якість для успішного просування по службі. Якщо ви вважаєте себе хорошим фахівцем, ви повинні переконати в цьому своє начальство. Для цього необхідно знати деякі секрети кар'єрного росту.
У наш час недостатньо бути виконавчим, компетентним працівником. Необхідно, щоб ці якості помітили ваші керівники. Тільки тоді у вас є перспектива піднятися на одну сходинку вище.

Якщо ви прийшли менеджером в нову фірму з метою зайняти з часом місце великого керівника, ви повинні вже зараз скласти план досягнення цієї мети. Для початку визначте, які якості вам сприятимуть в просуванні, а які заважати. Подивіться, яких знань вам недостатньо, щоб в недалекому майбутньому зайняти більш високу посаду. Підіть на курси або займіться самоосвітою. Якщо необхідно, поступите в ще один інститут на заочне або дистанційне навчання, щоб отримати освіту, яка більш підходить до наміченої посади. Навчайтеся у досвідченіших колег всім премудростям професії.

Постарайтеся позбутися від шкідливих звичок. Не варто бігати з новими колегами через кожні десять хвилин на перекур або в буфет. Краще присвятіть цей час вивченню справ у фірмі. Але в той же час не варто зовсім відмовлятися від спілкування з колегами. Адже саме в курилках можна дізнатися, який стиль спілкування воліє начальство, хто вхожий до керівництва, а кого воно притискає і за що.

Ретельно придивляйтеся до вашого найближчого начальства, спробуйте увійти в довіру. Не поспішайте відмовлятися від пропозиції попрацювати понаднормово або завершити якийсь терміновий проект у вихідні. Цим ви не тільки заслужите довіру керівництва, але зможете проявити себе у менш формальній обстановці. Адже часто для завершення важливоїУвага, тільки СЬОГОДНІ!