Як знайти роботу в Іспанії

Як знайти роботу в Іспанії
Значна кількість росіян з різних причин хоче знайти роботу за кордоном. Популярністю користується не тільки США, але і європейські країни, в тому числі Іспанія. Але для того, щоб влаштуватися на роботу в цій країні, потрібно знати, як правильно її шукати.
Алгоритм пошуку роботи в Іспанії залежить від того, перебуває чи потенційний працівник у цій країні, чи ні. Якщо ви перебуваєте в Росії, але збираєтеся шукати місце для працевлаштування в Іспанії, зважте на своє рішення. В країні існує досить високе безробіття, що заважає знайти роботу навіть місцевим жителям. Тому перед поїздкою ви повинні бути твердо впевнені в тому, що ви прийняті на обрану посаду.

Шукати іспанські вакансії можна на різних сайтах з міжнародного працевлаштування, наприклад, https://www.infojobs.net і https://www.monster.es Направляючи своє резюме потенційному роботодавцеві, не забудьте зазначити, що ви живете в іншій країні - когось це може підштовхнути до відмови, але якщо ви дійсно цінний фахівець, фірма зможе зайнятися організацією вашого переїзду. При отриманні згоди організації та підписання контакту займіться організаційною стороною питання. Якщо у вас немає громадянства однієї з країн Євросоюзу, вам буде потрібно отримати дозвіл на роботу в країні. Їм буде служити спеціальна віза, яка дозволяє працювати на території країни. Отримувати її потрібно в консульстві Іспанії. На офіційному сайті консульства ви можете ознайомитися з годинами роботи організації, а також зі списком документів, необхідних для в'їзду в країну - https://www.maec.es/SUBWEBS/CONSULADOS/MOSCU/RU

Якщо ви вже живете в Іспанії, то у вас є більш широкі можливості для пошуку роботи. Наприклад, ви можете звернутися в державний центр зайнятості. Для цього вам потрібно буде прийти в одне з його місцевих відділень з посвідченням особи і документом, що підтверджує адресу. Контакти регіональних центрів ви можете знайти на офіційному сайті організації - www.inem.es Там вас зареєструють і будуть періодично надсилати нові вакансії, які підходять вам за спеціальністю та рівнем зарплати.Вся допомога центру з працевлаштування безкоштовна для прохача. При цьому неважливо, чи є у вас громадянство - досить перебувати в країні офіційно, з візою або видом на проживання, що дає право на роботу.Увага, тільки СЬОГОДНІ!