Як виїхати за кордон працювати

Як виїхати за кордон працювати
Робота за кордоном часто представляється як відкриття нових можливостей і професійних перспектив. Дійсно, найчастіше це так. Але реалізувати свою мрію працевлаштування за межами Батьківщини може бути непросто. Для цього потрібно дотримуватися певний алгоритм дій.
Для початку вирішіть, чим ви хочете займатися в іншій країні. У тому випадку, якщо ви збираєтеся освоювати абсолютно нову для себе область, хорошою можливістю для вас підвищити свої шанси на працевлаштування буде отримання освіти в тій країні, де ви хочете працювати. У ряді випадків, наприклад, якщо ви хочете працювати лікарем або медсестрою, місцеве освіта може бути обов'язковою умовою працевлаштування.

Потім виберіть країну, в яку ви хочете поїхати. Є держави, які активно залучають мігрантів, наприклад, Австралія. Отримати дозвіл на роботу там, швидше за все, буде простіше, ніж у Європі. Звертайте увагу не тільки на розвинені, але і на країни, що розвиваються. Наприклад, у таких державах, як Саудівська Аравія, можна заробити набагато більше грошей, ніж на аналогічній посаді в іншій державі. Але ця країна підходить тільки для роботи «вахтовим методом». Там отримати постійний вид на проживання дуже складно.

Вивчіть мову тієї країни, куди ви збираєтеся їхати. У ряді випадків для висококваліфікованого фахівця може бути достатньо і англійської.


Приступите до пошуку самих вакансій, що вас цікавлять. Найпростіше для цього зайти на сайт компанії, яка вас цікавить як роботодавець. Знайдіть розділ «Вакансії». Виберіть цікавий для вас піст і зв'яжіться з відділом персоналу організації. Заздалегідь попередьте фахівця з кадрів, що ви - громадянин іншої країни. Також можна звернутися в міжнародне кадрове агентство.Якщо ваша кандидатура була схвалена, займіться формальностями, пов'язаними з переїздом. Запишіться на прийом до посольства країни призначення для отримання робочої візи. Зберіть всі необхідні документи. Якщо не зробили це заздалегідь, оформіть закордонний паспорт - він знадобиться вам для поїздки в іншу країну. При подачі паперів на візу не забудьте додати до пакету документів-запрошення від фірми-роботодавця або вже підписаний робочий контракт.

Заздалегідь вирішите питання про те, де ви будете жити. На час краще всього зняти номер в готелі, а пізніше, вже в іншій країні, шукати постійне житло.Увага, тільки СЬОГОДНІ!