Як влаштуватися на роботу за кордоном

Як влаштуватися на роботу за кордоном
У частини населення існує уявлення про те, що за кордоном, особливо в розвинених країнах, є більш широкі можливості для побудови кар'єри і кращі зарплати. У деяких ситуаціях це відображає дійсність. Так як же можна при бажанні поїхати працювати в іншу країну?
Спочатку подумайте, за якою спеціальністю ви хотіли б працевлаштуватися. Врахуйте, що в багатьох країнах наявні російські дипломи необхідно буде підтверджувати. Є й специфічні професії, такі, як лікар, для заняття якими в більшості випадків вам доведеться проходити тривалу перепідготовку або ж взагалі вчитися заново. Оцініть, чи готові ви до цього.

Після того, як ви визначите бажану спеціальність, знайдіть країну, в яку ви зможете переїхати. Зверніть особливу увагу на країни з активною міграційною політикою - Канаду, Австралію. Вони потребують мігрантах і залучають їх, виходячи з критеріїв професійних навичок. Переїхати в США або особливо до Європи на ПМЖ буде набагато складніше. Багато хто з європейських країн через безробіття дуже рідко видають документи людям, які їдуть туди тільки з метою пошуку заробітку. Допомогти залишитися в такій країні вам зможе місцеве освіту або шлюб з громадянином країни.

Вивчите мову країни, в яку ви зібралися переїхати. Для рідкісних висококваліфікованих фахівців може бути зроблено виняток - їх іноді приймають на роботу тільки зі знанням англійської навіть в державі з іншою мовою. Однак і в цьому випадку потрібно врахувати, що вчити мову країни перебування, швидше за все, все одно доведеться - без нього важко організувати своє життя на побутовому рівні.


Знайдіть відповідну роботу. Найпростіший спосіб - знайти в інтернеті сайт цікавить вас компанії, зайти в розділ вакансій і пов'язати з менеджером з персоналу. Також вам можуть допомогти міжнародні кадрові агентства.Якщо з вами вже уклали контракт, приступите до організації переїзду. Подайте заявку на робочу візу в посольство обраної держави. Дізнайтеся також, чи зможете ви взяти з собою родину і на яких умовах. Наприклад, у одруженого людини може виникнути проблема в ряді випадків, коли дружину не погоджуються видати дозвіл на проживання з правом на роботу. Для людей з дітьми відповідного віку потрібно буде вирішувати ще складнішу проблему - пошук школи. У багатьох випадках навчання російською мовою можна продовжити при посольстві Росії. При цьому майте на увазі, що повнолітніх дітей ви забрати з собою, швидше за все, не зможете.

Знайдіть житло недалеко від роботи. Найпростіше замовити місце в готелі мул недорогий орендованій квартирі на час, а вже на місці шукати найбільш цікавий варіант для проживання.Увага, тільки СЬОГОДНІ!