Як досягти успіху в кар'єрі

Як досягти успіху в кар'єрі
Як свідчить статистика, кількість керівників-жінок на російських підприємствах вже порівнянно з кількістю керівників-чоловіків, а не обмежується парою десятків відсотків, як це було в радянські часи. Це говорить про те, що жінки зараз приймають повноправною участь в управлінні підприємствами. Значить, зможете ви досягти успіху в кар'єрі, залежить тільки від вас.
Якщо ви повні рішучості зробити кар'єру, то почати її побудова ви можете відразу після закінчення інституту, прийшовши на робоче місце. Для цього вам треба працювати в двох напрямках - здобувати знання і досвід роботи за фахом і розвивати в собі ті якості, без яких неможливо зробити хорошу кар'єру і добитися успіху.

Що стосується першого, то це, як говоритися, справа наживна. Вивчайте всі тонкощі професії, не соромтеся переймати досвід тих, хто давно працює, цікавтеся усіма новітніми методиками і технологіями, які вам можуть допомогти у виконанні вашої роботи. Стати високопрофесійним фахівцем з хорошою репутацією, до чиєї думки прислухаються.

Розвивайте в собі лідерські якості - вміння приймати самостійні рішення і відповідати за них, вміння ставити цілі та завдання і домагатися їх виконання, вміння працювати з колективом і мобілізувати людей для виконання спільних завдань.

Ця частина вашого плану, яка пов'язана з роботою над собою і з самовдосконаленням, найважча. Вам треба буде навчитися долати труднощі і не сприймати як трагедію невдачі і падіння, неминучі при побудові кар'єри, від яких не застрахований ніхто.
Для успішної кар'єри ви повинні володіти такими якостями, як відповідальність, пунктуальність і надійність. Якщо їх спочатку не було у вашому характері, то їх слід придбати.

Вчіться бути дипломатом і навчитеся приховувати свої думки і почуття. Це також допоможе, якщо ви хочете досягти успіху в кар'єрі. Вам доведеться навчитися розбиратися в людях і бути обережною, оскільки конкурентну боротьбу ніхто не відміняв. Якщо ви - людина відкрита і довірливий, вам доведеться нелегко, але ж ви самі зробили свій вибір.

Врахуйте, що вам доведеться піти і на деякі жертви, якщо мова йде про сім'ю та дітей. Сучасні технології дозволяють звести до мінімуму відсутність жінки на робочому місці в період виховання дітей, але, тим не менш, чимось вам треба буде пожертвувати хоча б тимчасово. Якщо ви готові до цього, то - вперед, до успіху!Увага, тільки СЬОГОДНІ!