Початок кар'єри: тактика успішної егоїстки

Початок кар'єри: тактика успішної егоїстки
Тим, що в життєвих планах жінки може стояти кар'єра, вже нікого не здивуєш. Дами, засвоївши чоловічі правила гри, дуже успішно складають їм конкуренцію. Якщо і ваша задача на найближчий час - кар'єра, то використовуйте всі свої можливості і застосовуйте правильну тактику для досягнення своєї мети.

Для побудови кар'єри багато залежить від ваших ділових якостей. Постарайтеся стати грамотним професіоналом, справжнім фахівцем, вникніть не тільки в ті робочі процеси, в яких задіяні ви, але і в суміжні. Не упускайте ніяку, навіть найменшу можливість, розширити свій кругозір і оволодіти професійними секретами. Але вони не повинні лежати незатребуваним вантажем, використовуйте їх, демонструю широту поглядів і глибину своїх знань.

Постарайтеся стати незамінним помічником керівника, людиною, на якого завжди можна покластися, «паличкою-виручалочкою». Але вмійте поставити себе так, щоб вам, в буквальному сенсі, не сіли на шию. Твердий, аргументовану відмову здатний викликати більшу повагу, ніж покірливе згоду.

Заслужите довіру і авторитет в колективі, щоб ваша старанність не дратувала нікого і не сприймалася як бажання вислужитися. Всі повинні знати, що цілеспрямованість і сумлінність - ваші якості характеру. Відповідайте за свою роботу і не робіть спроб звалити провину ні на кого при невдачі.

Хоча часом важко стримати емоції і приховати своє справжнє ставлення до людини, завжди і з усіма поводьтеся рівно і доброзичливо. Чи не вплутуйтеся ні в які склоки і не беріть участь в інтригах ні з чийого боку.
Ніяких романтичних відносин на роботі не допускайте. Якщо це спустять чоловікові-кар'єристові, на жіночій кар'єрі клеймо «легковажності» може поставити хрест. При цьому, зовсім неважливо, з ким ви фліртуєте - із співробітником або керівником.

Дотримуйтеся ділового стилю в одязі. Не використовуйте дешеві аксесуари, прикраси, взуття. Уникайте використовувати яскравий, викликає макіяж. Сувора елегантність в одязі, дорогі, але непомітні аксесуари, на підсвідомому рівні підкреслюють ваш статус і вас починають сприймати як людину, гідного більшого.

Вивчайте психологію, придивляйтеся до людей, вмійте прогнозувати їх реакцію на ту чи іншу подію. Це не тільки захоплююче, але і корисно - адже кар'єрний ріст передбачає вміння керувати людьми.Увага, тільки СЬОГОДНІ!