Як привітати керівника з днем народження

День народження - свято, яке з нетерпінням очікують не тільки діти, але і дорослі. Адже цей день завжди приносить безліч поздоровлень, теплих слів і несподіваних подарунків. Відповідно і приготування до цієї важливої події повинні бути ґрунтовними, особливо якщо наближається день народження вашого керівника.
Підготовка до дня народження шефа займе досить багато часу і сил, однак це варто того. Можливо, це вплине на ставлення до вас як до співробітника. Насамперед, подбайте про красиво оформленому письмовому привітанні, воно може бути як у віршованій формі, так і в прозі. Привітання не повинно бути дуже довгим, але обов'язково містити похвали керівника як професіонала і просто людині.

Основним моментом, на який слід звернути увагу при виборі подарунка - стать, вік, а так само звички та вподобання вашого начальника. Прекрасній половині традиційно дарують букет квітів (бажано улюблених), дорогі солодощі, а також речі, що підкреслюють жіночність (витончена статуетка, ваза для квітів, невелика стильна картина). Для чоловіків солідного віку підійдуть елегантні бізнес-подарунки (щоденник в шкіряній палітурці, особлива ручка, прес-пап'є), а молодому керівникові можна подарувати цікаві аксесуари до комп'ютера (незвичайна флешка або бездротова миша). Добре якщо ваш презент виявиться не тільки приємним, але і корисним.

Будь-який подарунок буде виглядати набагато ефектніше, якщо підібрати йому оригінальну і гарну упаковку, тому варто заздалегідь про неї подбати. Текст з вашим письмовим привітанням або листівку також краще помістити в незапечатанный конверт.

Для безпосереднього привітання шефа необхідно приготувати невелику святкову промову. Якщо ваше спілкування з керівником носить не надто офіційний характер, можна включити в неї власні вірші, жартівливі побажання. У своєму виступі особливу увагу діловим і особистим якостям іменинника. Головне, щоб всі слова були щирими. Пам'ятайте, що у ваших силах зробити все, для того щоб цей робочий день пройшов для начальника як справжнє свято.Увага, тільки СЬОГОДНІ!