Як пройти тестування при прийомі на роботу

Як пройти тестування при прийомі на роботу
Від того, як ви будете себе вести і що говорити на співбесіді, залежить, чи приймуть вас на роботу чи ні. Якщо ваш роботодавець пропонує замінити особисте спілкування тестуванням, вам доведеться дотримуватися деяких правил.
Сьогодні кадровики взамін звичайного співбесіди все частіше пропонують пройти потенційним претендентам тестування. Це кращий спосіб оцінки знань і умінь, що передбачає «відсіювання» невідповідних кандидатів ще на першому етапі спілкування з відділом кадрів компанії роботодавця.

Щоб пройти перевірку на профпридатність, заздалегідь дізнайтеся про те, як буде проводитися тестування. Чи буде це індивідуальна бесіда з представником кадрового відділу або потенційним претендентам просто роздадуть аркуші паперу і попросять відповісти на загальний перелік питань. Якщо з вами хочуть поспілкуватися наодинці, не впадайте в ступор, поводьтеся максимально природно і розслаблено - але в рамках ділового етикету.


Не дивуйтеся, якщо тест буде складатися з трьох блоків, на які будуть умовно поділені всі питання. Сучасні тести складаються з інтелектуальної частини, особистісної та кваліфікаційної. Метою питань, що входять в першу частину, є виявлення та визначення реального рівня вашого інтелекту, наявність або відсутність здатності ясно і тверезо мислити в непередбачених ситуаціях застосовно до вашої професії. Викладайте відповідь коротко і лаконічно - ці питання найбільш важливі для роботодавця.

Особистісний тест дозволить вам постати у всій красі як цікавому і творчій людині. Він спрямований на виявлення у вас творчої «жилки», рівня комунікабельності, ваших основних життєвих принципів. Розповідаючи про себе в цьому тесті, згадайте про здатність легко йти на контакт, вміння працювати в колективі і власну безконфліктність - ці якості привернуть увагу до вашої анкети.

Кваліфікаційна частина - найважча для молодого фахівця. Щоб підготуватися до успішного виконання цієї частини тесту, поповніть свій багаж знань, почитайте відповідну літературу, поспілкуйтеся з фахівцями, які мають досвід роботи в даній сфері.Увага, тільки СЬОГОДНІ!