Як влаштуватися на нову роботу

Як влаштуватися на нову роботу
Щоб знайти нову роботу, вам належить відвідати співбесіду, а то й кілька. І саме на ньому вирішиться питання про ваше працевлаштуванні в даній організації. Як себе піднести, щоб виглядати найбільш привабливо в якості майбутнього працівника? Як переконати менеджера з кадрів і керівника, що ви - саме та людина, яка їм потрібен?
Фахівці впевнені, що в питанні працевлаштування діють прості закони людського спілкування. Співбесіда - це спосіб обміну інформацією між роботодавцем і потенційним працівником. Спонтанність на співбесіді недопустима. Необхідно до цієї зустрічі підготуватися дуже ретельно. Фахівці HR стверджують, що перші 30 секунд - найважливіші на співбесіді. Ви або зацікавите роботодавці, або створите негативне враження про себе. Тому вам належить підготуватися, якщо ви не хочете втратити свій шанс влаштуватися на нову роботу.

Свою вступну промову відрепетируйте вдома перед дзеркалом, а краще перед друзями або домочадцями. Зайве затиснутий, тривожний і невпевнений у собі кандидат навряд чи зацікавить роботодавця. На співбесіді ведіть себе доброзичливо, природно і відкрито. Це завжди викликає симпатію у співрозмовника.


Не забудьте підготувати самопрезентацію:
1. Обов'язково заповніть резюме по всіх правилах.
2. Напишіть на аркуші паперу свою коротку біографію, особливу увагу приділіть інформації про вашу освіту та професійної діяльності. Постарайтеся скласти свою розповідь таким чином, щоб встигнути вимовити його за 30 секунд. Зробіть упор на своїх перевагах, але не перебільшуйте їх.
3. Будьте готові до того, що доведеться якимсь чином поміняти виклад своєї розповіді залежно від характеру роботодавця.Деякі люди шукають роботу, бажаючи поміняти професію. В даному випадку потрібно розуміти, що відразу на велику зарплату розраховувати не доводиться. Не кожен роботодавець погодиться взяти таку людину, якого доведеться всьому навчати «з нуля». Ви повинні чітко для себе вирішити, наскільки інтенсивно ви готові трудитися, отримуючи низьку оплату. Якщо ви вважаєте, що такі випробування варті того, щоб отримати нову роботу, то обов'язково повідомте про це на співбесіді. Роботодавець повинен бачити ваше прагнення працювати над собою.

Якщо ви шукаєте нову роботу тільки тому, що вам все набридло на старій, то врахуйте, що скрізь є свої плюси і мінуси. Головне, щоб ви чітко були впевнені, що не пошкодуєте про зміну роботи.Увага, тільки СЬОГОДНІ!