Якщо шеф поклав на вас очей

Якщо шеф поклав на вас очей
Напевно багато жінок потрапляли в ситуацію, коли керівник натякає на те, що йому хотілося б перевести робочі стосунки в дещо інше русло. Що робити, якщо вас такий розклад не влаштовує, але ви боїтеся втратити роботу? Як правильно себе вести і не викликати при цьому роздратування шефа?

Не треба занадто болісно реагувати на знаки уваги з боку керівництва. Головне - щоб вам було комфортно. Інша справа, якщо вас це дійсно турбує. Наприклад, шеф дозволяє собі торкатися до вас або запрошує на вечерю. У цьому випадку необхідно тактовно відмовитися, а якщо це не допомагає - поговорити серйозно.

При розмові не кокетуйте, поводьтеся стримано і серйозно. Дуже часто чоловіки просто не розуміють жінок, і можуть сприйняти "ні" багатообіцяючий "може бути". Серйозна розмова дає можливість донести до шефа ваше розуміння ситуації і в більшості випадків проблема знімається.

Не мямлите і не тушуйтесь, говорите рішуче. Поясніть, що ваша робота вам дорога, і ви не хочете змішувати її з особистим життям. Додайте, що особисті відносини на роботі можуть позначитися на якості вашої праці. Не забувайте, що звільняють при відмові не через небажання вступати у зв'язок, а через форми цієї відмови. Будьте коректні і не грубите, навіть якщо начальник підвищить голос.


Якщо шеф і після розмови продовжує наполягати, то зверніться до більш високому начальству (якщо воно є). Це - дієвий спосіб, що допомагає вирішити проблему.

На жаль, якщо ситуація не змінюється на краще, то вам доведеться готуватися до звільнення. Російське законодавство не охороняє жінок від таких неприємних моментів. При подальшому пошуку роботи звертайте увагу на те, як до вас ставляться на співбесіді: чи не занадто багато компліментів, немає завищених вимог до зовнішності

Є ще один варіант - поступитися шефові, якщо ваші моральні принципи вам це дозволяють. Ви не втратите роботу і станете, швидше за все, фавориткою. Працювати вам буде легше, але все колись закінчується. Із завершенням відносин ви можете втратити своє місце.Увага, тільки СЬОГОДНІ!