Дистанційна робота: "за" і "проти"

Дистанційна робота:'за' и 'против'
Безліч недоліків офісної роботи призвело до появи досить нового способу заробітку. Йдеться про віддалену роботу. Будучи молодим напрямком, віддалена робота має як прибічників, так і тих, хто негативно відгукується про подібному способі заробити.

Якщо розглядати позитивні моменти віддаленої роботи, то можна відзначити такі для обох сторін - працівника і для самої організації. Співробітникові не доведеться витрачати додатковий час на дорогу до офісу, він може працювати в найбільш зручному для нього темпі, не замислюватися про відповідність одягу вимогам традиційних офісних компаній.

Відсутність постійного стресу, що виникає у зв'язку з транспортними проблемами, значно підвищує працездатність і позитивно впливає на здоров'я працівника. Та й харчування, працюючи вдома, можна організувати більш раціональне і корисне, забувши про швидку їжі і гамбургерах, не завжди корисних для організму.

Для компанії плюсом є те, що в разі віддаленої роботи немає необхідності витрачати гроші на обслуговування численних офісів, перерозподіливши їх на розвиток різного роду нововведень.


Однак, незважаючи на безліч плюсів, віддалена робота приносить із собою необхідність особистісного розвитку. Перш за все, це те, що працюючи без строгого контролю, людина повинна навчитися планувати свій день, раціонально розподіляти як робочий, так і вільний час.

Інакше кажучи, віддавши перевагу віддаленій роботі, людина повинна бути готова до того, що він стане для себе начальником, працівником і бухгалтером. Не кожен готовий до цього, не всім це вдається, в силу особистісних особливостей, виховання та багатьох інших факторів.

Віддалена робота, як і все нове, знаходить багато відгуків і серед працівників, і серед компаній. Мабуть, головна перевага подібного виду заробітку полягає в тому, що робота на дому - це прекрасна можливість для людей, чиї фізичні можливості обмежені. Але слід пам'ятати, що не всі види діяльності можна перевести на віддалену форму роботи.Увага, тільки СЬОГОДНІ!