Працевлаштування після декретної відпустки

Працевлаштування після декретної відпустки
Багато жінок відчувають труднощі щодо працевлаштування після декретної відпустки. Проблема не тільки в роботодавця. Багато жінок відчувають сильний стрес і проблеми психологічного характеру.

Декретна відпустка закінчилася і ви готові вийти на роботу. Жінки, як правило, діляться на дві категорії. Ті, які хочуть на роботу та чекали її на протязі всього декрету. Деякі навіть відчувають велике полегшення, коли можна вже вийти на роботу. Друга категорія жінок просто змушена це зробити в силу певних фінансових проблем. Але, незалежно від причин, проблеми у всіх однакові.

Труднощі можуть бути пов'язані з самооцінкою. Досить тривале перебування вдома, замотанность домашніми справами вселяють невпевненість у власних силах. Багато хто просто відчувають страх при виході на роботу. Добре якщо за жінкою збереглося робоче місце і вона повертається на стару роботу. Набагато складніше, якщо необхідно шукати нове місце. Складання резюме, пошук і співбесіди вселяють часом панічний жах.


Насамперед заспокойтеся. Ви не перша і не остання. Більшість жінок відчувають такі ж почуття, як і ви. Починати все знову завжди важко. У вас є переваги перед іншими претендентами. Певний досвід роботи, який був у вас до декрету. Наявність дитини є певною гарантією перед роботодавцем, що ви шукайте роботу на тривалий час

Не бійтеся нового. Вихід з декретної відпустки може стати приводом для зміни не тільки місця роботи, але і професії. Ваш малюк - відмінний джерело натхнення і справжній стимул для багатьох матусь. Пошукайте роботу з щадним графіком, не на цілий день. Так вам буде легше увійти в робочу середу і дозволити проводити більше часу з дитиною.

Найголовніше, це почати рухатися в потрібному напрямку. Не відкладайте в довгий ящик пошук роботи, займіться розсилкою резюме заздалегідь. Пробуйте різні варіанти. Також не варто відмовлятися від допомоги близьких і друзів. Сарафанне радіо добре спрацьовує в будь-яких ситуаціях. Вірте в себе і свої сили. Дитині потрібна сильна, впевнена в собі мама.Увага, тільки СЬОГОДНІ!