Як відкрити туристичне агентство

Як відкрити туристичне агентство
Туристичне агентство здається привабливим видом бізнесу для того, хто хоче привнести у свою роботу елемент екзотики і різноманітності, періодично стикаючись з іншою реальністю, яка не має нічого спільного з сірими буднями інших підприємців. Насправді ж люди, задіяні в сфері туризму, лише допомагають на час піти від буденності іншим, самі ж при цьому занурені в досить тяжку і нервову офісну роботу.
Для відкриття туристичного агентства можна зареєструвати юридичну особу або навіть просто приватне підприємництво - формальних перешкод на шляху створення нової фірми не так багато. Ліцензування діяльності туристичних компаній скасовано, перевіряючі організації будуть цікавитися більше не самої вашою діяльністю як такою, а станом вашого офісу, приміщення для якого потрібно знайти.

Розміститися туристичне агентство може у найрізноманітніших місцях - вибір місця для офісу залежить від маркетингової концепції майбутньої фірми, зокрема від того, на яку цільову аудиторію будуть розраховані її послуги. Якщо ви збираєтеся організовувати елітний відпочинок для заможних клієнтів, то можете розмістити офіс у великому бізнес-центрі, якщо ж брати ви збираєтеся швидше за кількістю, то краще розташуватися в як можна більш жвавому місці. Ним може бути як одна з центральних вулиць, так і торговий центр, відвідувачі якого будуть між справою до вас заходити і цікавитися набором ваших «гарячих» пропозицій.

Спеціального обладнання офіс фірми не вимагає, основну увагу тут слід приділити системі зв'язку - рекомендується підключити кілька стаціонарних телефонів, а в ідеалі навіть міні-АТС. Необхідна також виділена лінія інтернету, без якого робота в сфері туризму сьогодні представляється навряд чи можливою. Все обладнання разом з двома-трьома співробітниками має вміститися на площі 20 квадратних метрів.Персонал для продажу турів прийнято підбирати, керуючись двома принципами - або шукати досвідчених менеджерів і бути готовим віддавати їм відчутний відсоток від своїх можливих прибутків, або взяти молодих фахівців, що задовольняються малим, і поступово навчити їх усім тонкощам своєї роботи. Друге підходить, зрозуміло, тільки в тому випадку, якщо ви самі в сфері туристичних послуг вже «з'їли собаку» і в змозі поставити роботу без чиєїсь сторонньої допомоги.Увага, тільки СЬОГОДНІ!