Як вижити у світі чоловіків

Як вижити у світі чоловіків
Сьогодні жінок за звичкою називають «слабкою статтю». Жінка-начальник - для багатьох чоловіків це і сьогодні звучить просто неймовірно. Незважаючи на те, що представниці прекрасної половини людства встигають все: успішно працювати, досягати висот у кар'єрі, займатися вихованням дітей, кожній дамі хочеться бути самодостатньою і незалежною. Так як же не просто виживати, але й займати гідні позиції у світі чоловіків?
Здається, ще недавно в суспільстві існував певний стереотип: жінка обов'язково повинна бути «за мужем», тобто в тіні чоловіка. Вона відмінна домогосподарка, прекрасна мати... А ось професійна кар'єра вважалася долею чоловіка. Сучасна реальність пропонує абсолютно нові правила гри: жінка повинна бути успішною у всьому.

А для того, щоб досягти в житті успіху, доводиться бути не витонченою, вишуканою панночкою з ранимою душею, а сильною, незалежною, впевненою у собі, діловою жінкою, яка точно знає, що їй потрібно від життя. Така жінка не тільки чітко ставить перед собою визначені цілі, але і сміливо йде до їх втілення, не лякаючись труднощів і ламаючи перепони.

Треба сказати, що кожна жінка - натура особлива. Хтось вміє легко пристосуватися до оточуючих обставин, іншим потрібні на це час і сили. Однак успішна жінка сьогодні - скоріше норма, ніж виняток з правил. Представниці прекрасної (і зовсім не слабкої!) підлоги блискуче працюють в політиці, бізнесі, займають керівні посади на великих підприємствах і в організаціях.


Між тим, сьогодні є і такі жінки, які бояться починати непростий шлях до успіху. Вони не наважуються зробити сміливий крок, а проблеми часом викликають у них депресію. Особливу тривогу вони відчувають у тому випадку, якщо їх начальник - чоловік. Що ж робити в цьому випадку? Безумовно, постаратися подолати страх. Уявіть свого начальника в образі, який вас точно побавить.Для того щоб домогтися успіху, потрібно обов'язково усвідомити, у чому ваші переваги. Наприклад, всі вважають вас «офісної мишею», а між тим, ви чудово граєте на фортепіано чи пишете вірші. Спробуйте здивувати колег на черговому корпоративі: прочитайте пару віршів або зіграйте що-небудь цікаве.

Правда, майте на увазі: ваш виступ справить враження, тільки якщо ви дійсно володієте інструментом або поетичним словом віртуозно. Але в будь-якому випадку, постарайтеся повірити в себе. Не бійтеся поставити перед собою ціль і сміливо йти до своєї мрії - тільки так можна вижити і стати успішною в світі, де правлять бал чоловіки.Увага, тільки СЬОГОДНІ!