Службовий роман не завжди поганий і не для всіх небезпечний

Службовий роман не завжди поганий і не для всіх небезпечний
Службовий роман ... Як романтично! Але це на перший погляд. У будь-яких відносинах є свої підводні камені, а в таких «подвійних» відносинах цих каменів в два рази больше.Хотя є і плюси. Спробуємо в цьому коктейлі розібратися.

Для любові певних місць не існують, вона може з'явитися, де завгодно. І робота - не виняток. Якщо він і вона працюють в одному офісі, то у них є можливість більше часу перебувати поруч один з одним, менше приводів для недовіри і ревнощів. Після закінчення робочого дня вони обидва одночасно вільні, і ніщо не затримує їх відразу відправитися на побачення.

Які ж ще існують плюси від службового роману? Є дослідження, які доводять, що людина починає більш інтенсивно трудитися, коли він переживає роман на роботі. Якщо коханий ще й має певну вагу в компанії, то це і на кар'єрі може позитивно позначитися. У такої пари завжди будуть спільні інтереси, завдяки яким вони ніколи не дізнаються проблем з пошуком теми для розмови.

Найголовнішим плюсом, напевно, буде прагнення добре виглядати завжди: закохана в колегу жінка вже не дозволить собі прийти на роботу без косметики або з поганою зачіскою.

Але не можна забувати і про мінуси.
У службовому романі маються так звані професійні ризики. Так, подібні відносини можуть істотно відволікати даних співробітників від виконання обов'язків, що може негативно позначитися на кар'єрі і на відносинах з іншими співробітниками. В результаті закохані можуть втратити бездоганну репутацію і образ професіонала, який заробляється нелегким трудом.

Ще одним із вагомих аргументів проти службового роману може виступати заздрість колег, які не забудуть при можливості звинуватити закоханих у кар'єризмі та інших смертних гріхах. Особливо це буде відчуватися при відносинах з босом. Можна сказати, що це самий важкий і небезпечний варіант службового роману, адже при невдалому результаті можна просто позбутися роботи.

Таким чином, необхідно ретельно обміркувати, чи варто заводити службовий роман, адже такі відносини можуть стати зовсім приємними, коли доведеться вибирати між роботою і любов'ю.Увага, тільки СЬОГОДНІ!