Як вийти на роботу після декрету

Як вийти на роботу після декрету
Вихід на роботу після декретної відпустки для жінки є певним стресом. На даному етапі їй дуже важлива підтримка близьких і друзів, оскільки робоча обстановка вимагає від молодої мами витримки і цілеспрямованості.
Після декретної відпустки дами виходять на роботу зі змішаними почуттями: хтось радіє тому, що більше не доведеться сидіти в чотирьох стінах, а хтось, навпаки, не хоче втягуватися в роботу, але змушений зробити це. І в тому, і в іншому випадку молодій мамі необхідно адаптуватися після настільки тривалої перерви.

Треба пам'ятати про те, що за час вашої відсутності багато чого могло змінитися, тому не варто очікувати відразу ж колишнього теплого ставлення і приємної атмосфери в колективі. Якщо ви хочете знати, що чекає вас на колишньому місці роботи, заздалегідь відвідайте його і поговоріть зі своїми товаришами по службі. Дізнавшись про всі нововведення вашої установи, ви набагато легше увіллєтеся в робочий процес.

Підготуйтеся до складнощів, які можуть виникнути при вашому поверненні. Це може бути відсутність контактів з новими колегами або ж недостатність умінь для певної роботи, яка може бути затребувана в даний момент. У кожної проблеми має бути кілька варіантів рішення, тому краще всього заздалегідь змоделювати їх, щоб не бути захопленою зненацька.

Згадайте всі свої навички та вміння, якими ви досконало володіли до декретної відпустки. У разі необхідності перечитайте заново літературу, яка допомогла вам ними оволодіти.
Повернення до роботи після довгої перерви - це своєрідний стрес, і молода мати потребує надійної підтримки друзів і рідних. Головне, щоб жінка мала можливість вимовляти свої труднощі і не вислуховувати у відповідь повчання і вказівки на те, як їй необхідно вчинити в тій чи іншій ситуації.

Активна трудова діяльність передбачає собою зміну життєвого ритму. Більшу частину дня тепер складатиме робочий час, під яке вам доведеться підлаштовувати повсякденні домашні клопоти. Найважче випробування для жінки - розлука з дитиною, яка з виходом матері на роботу відправляється в дитячий сад - він стає більш самостійним.

Поступово жінка освоїться на робочому місці, для цього просто необхідно якийсь час. Усвідомлюючи це, можна уникнути стресових ситуацій і депресій.Увага, тільки СЬОГОДНІ!