Нова робота: 3 правила новачка

Нова робота: 3 правила новачка
Нова робота і новий колектив, це завжди хвилювання і завжди відповідальність. Ми скажемо вам по секрету, що навіть досвідчені топ-менеджери відчувають хвилювання, коли приходять на нове місце роботи. Ви хочете з перших днів показати, що компанія не помилилася, надавши саме вам це робоче місце, познайомитися і влитися в новий колектив, взятися за виконання нової, цікавої роботи, про яку ви так мріяли. Щоб не наробити помилок з перших днів, дотримуйтеся трьох головних правил, необхідних новачкові.

Не порушуйте дисципліну. Це означає, що і приходити і йти з роботи ви повинні вчасно. Навіть якщо ви помічаєте, що майже весь колектив приходить на роботу з запізненням і начальник ніяк не реагує на це, ви повинні бути строго по годинах, навіть якщо перші кілька хвилин будете сидіти на самоті. Не пропускайте і час перерви, обов'язково використовуйте його для відпочинку. Оскільки ви ще не довели необхідність своєї праці для компанії, і ваша переробка може бути сприйнята як те, що ви хочете всім продемонструвати свою старанність або не справляєтеся з роботою і вам необхідно залишатися в перерву або після неї.

Влийте в колектив. Як можна швидше запам'ятаєте імена своїх колег, посади і кабінети. Вашу уважність неодмінно оцінять. Притримайте поки при собі ризиковані жарти, але самі намагайтеся реагувати на жарти колег. Не набивайтесь до нього з розмовами, але чітко відповідайте на всі питання, з якими вони до вас будуть звертатися. Не уникайте колективних посиденьок, навіть якщо вам колись. Розкута атмосфера - прекрасний привід поспостерігати за всіма і виявити ту негласну ієрархію, яка існує в будь-якому колективі.Ніколи не починайте пропонувати нові методи роботи і поліпшення до того, поки не переконаєтеся, що всі технологічні процеси, які виконує ваш підрозділ, вами добре і досконально вивчені. Присвятіть перший час на своїй новій роботі копіткого вивчення її основ і тонкощів. Не пропустіть ті процеси, які на перший погляд не видно, врахуйте всі підводні камені і течії. Глибокий, продуманий підхід до своєї роботи і бажання поліпшити її дозволять вам проявити себе, заслужити прихильність начальства, не викликаючи заздрість і роздратування у своїх колег.Увага, тільки СЬОГОДНІ!