Як стати справжньою леді-бос

Якщо ви хочете досягти успіхів у бізнесі чи побудувати кар'єру, вам не обійтися без навичок управління та знань основ психології. Будьте готові до того, що вам, можливо, доведеться змінити деякі риси характеру.
Після того як ви знайшли в собі бажання здобути матеріальну незалежність і забезпечити постійний професійний ріст, починайте працювати над собою. В першу чергу приділіть увагу якостями, які необхідні для досягнення успіху.

Навчіться ставити перед собою цілі і працювати над їх досягненням. Без чітких завдань ви не будете знати, чи в правильному напрямку рухаєтеся, і не зможете виміряти вашу продуктивність. Тому намітьте собі ясні орієнтири. При постановці мети пам'ятайте, що вона повинна бути конкретна і досяжна.

Не бійтеся брати на себе відповідальність. Без цієї якості неможливо успішно керувати іншими співробітниками. Ви повинні вміти ризикувати і самостійно приймати рішення. Однак при цьому прислухайтеся до настрою і думки інших членів своєї команди.


Як справжній бос ви повинні адекватно реагувати на критику, знаходячи навіть у невтішних висловлювань раціональне зерно. Нехай зауваження не збивають вас з пантелику і не впливають на вашу самооцінку, але конструктивну їх частину потрібно враховувати при плануванні подальшої діяльності.

Приділіть увагу своєму діловому образу. Леді-бос відрізняють стильні костюми, якісне взуття, вміло підібрані аксесуари, бездоганний макіяж і акуратна стрижка. Яким би ви не були професіоналом, вас не будуть сприймати всерйоз, поки ви з'являєтеся в офісі в непрезентабельний одязі і з недбалою зачіскою.

Вивчіть правила ділового етикету, щоб завжди бути на рівні і не потрапити в незручну ситуацію. Будьте пунктуальні і небагатослівні. Неприпустимо зміст вашої мови і ділових листах великої кількості граматичних, пунктуаційних, смислових або стилістичних помилок. Чим більш високу позицію ви займаєте, тим помітнішими будуть навіть дрібні ваші помилки.Увага, тільки СЬОГОДНІ!