Службовий роман: добре чи погано?

Службовий роман: добре чи погано?
Улюблений багатьма поколіннями фільм Ельдара Рязанова «Службовий роман» не має нічого спільного з реальним життям. Як правило, романи на роботі закінчуються плачевно для однієї зі сторін. Перш, ніж кидатися в службовий роман як у вир з головою, давайте розберемо всі «за» і «проти» такого вчинку.

Перш ніж ви запишіть спалахнуло почуття до певного «об'єкту» на роботі в роман століття прислухайтеся до себе і чесно дайте відповідь на питання: цей чоловік вам дійсно подобається або просто в даний момент ваше серце вільне і вам хочеться романтичних відносин?

Постарайтеся акуратно з'ясувати - він одружений, чи, може бути, у нього є подруга. Навіть якщо вам просто хочеться легких і ні до чого не зобов'язуючих відносин така інформація може бути дуже важливою.

Якщо чоловік «зайнятий», ви можете заподіяти своїми діями біль його родині.

Якщо він вільний - для вас буде зрозуміло, як далеко ви можете зайти в своїх відносинах.

Також буде чудово, якщо ви зможете дізнатися, як в принципі він відноситься до службових романів. Погодьтеся, дуже неприємно відчувати себе ще одним, черговим трофеєм в довгому списку перемог звичайного містечкового донжуана.

Оцініть ситуацію реально, особливо серйозно підійдіть до цього питання, якщо ви збираєтеся заарканити свого начальника. Подумайте, чи варто розкута авантюра можливих ускладнень на роботі.

Точно також поставтеся до цієї ситуації, якщо ініціатива виходить від вашого боса.


До мінусів службового роману можна віднести наступні.

Ваші відносини приховати від колективу буде неможливо: вам буде тільки здаватися, що ви прекрасні конспіратори, але будьте впевнені - через п'ять хвилин знати про вас будуть всі. Колектив може поставитися до роману негативно, і якщо ваші відносини стануть розвалюватися - спуску вам колеги не дадуть.

Якщо начальником єУвага, тільки СЬОГОДНІ!