Службовий роман - не тільки назва фільму

Службовий роман - не тільки назва фільму
Службові романи - не дивно явища в нашому житті. Хтось був учасником цієї дії, а хтось спостерігачем з боку. У будь-якому випадку, ці романи розгораються, подібно до спалаху, а гаснуть довго і, звичайно ж, не без сумних наслідків.

Службовий роман кожен заводить, виходячи зі своїх цілей. Комусь потрібно просунутися по кар'єрних сходах, а роман з начальником якнайкраще посприяє цьому. Комусь необхідно домогтися авторитету в очах колег і підлеглих. А хтось просто вступає у відносини легкого характеру, відносини недовгі і скороминущі. Інші ж заводять стосунки, щоб вивідати яку-небудь інформацію для корисливих цілей.

Якщо жінка починає симпатизувати начальнику, то колеги розуміють, що за цим стоїть. Навряд чи вона це робить, відчуваючи теплі й щирі почуття до нього. У кожному разі, «злі язики» починають шепотітися про те, які цілі переслідує жінка, а саме: просунутися по кар'єрних сходах, зайняти хорошу посаду і не потрапити під скорочення.

В момент бурхливого роману між підпорядкованої і начальником багато колег по роботі шукатимуть суспільства фаворитки і підтримувати з нею дружбу. Безперечно, адже жінка зможе вплинути на свого коханця-шефа. Як тільки відносини між закоханими починають сходити нанівець, і з'являються ревнощі, сварки, недомовки і конфлікти, колеги неодмінно припинять спілкуватися з нею, висловлюючи своє невдоволення нею і проявляючи неповагу до неї.


А адже цієї протеже керівника крім проблем особистого характеру потрібно дозволяти робочі конфліктні ситуації. Але у неї депресія, відчуття образи, та й винуватець такого душевного стану завжди на виду. Не кожна жінка зможе працювати під таким пресингом, та ще й перед начальником звітувати. Тут тільки два виходи: або зібратися з силами, залишитися з керівником в приємних, дружніх стосунках і продовжувати займатися своїми прямими обов'язками, або звільнитися і забути все, як страшний сон.

В іншій ситуації, коли зароджуються почуття між рядовим співробітником і начальником-жінкою, колеги теж не залишаються байдужими. А в очах керівництва і підлеглих цієї жінки вона зовсім втрачає авторитет. Та й сама закохана починає губитися в сумнівах, чи відчуває щирі почуття до неї її коханий чи вступив у відносини з нею, переслідуючи якусь корисливу мету. Якщо жінка все-таки зважилася на розставання зі своєю другою половинкою, то потрібно це робити не різко. Відходити від відносин потрібно поступово, проявляти максимальну повагу до екс-коханому. Інакше конфліктів і скандалів не уникнути, та й розсерджений чоловік непередбачуваний у своїх діях.

Безумовно, люди на роботі частіше проводять час у спілкуванні з колегами і партнерами по бізнесу, ніж з рідними. Звичайно, можуть і зародитися почуття між співробітниками. Але завжди, перш ніж заводити любовні романи на роботі, потрібно подумати, до чого вони призведуть.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!