Службовий роман: а що буде з кар'єрою?

Службовий роман: а що буде з кар'єрою?
Щоб завжди ходити на роботу з радістю, можна закохатися в колегу. Романтичні стосунки часом навіть допомагають трудитися більш продуктивно. Проте всім буде комфортніше, якщо на першому місці для вас все-таки стоятиме кар'єра.

Службовий роман може привести до того, що, навіть працюючи ударно, ви будете постійно відчувати емоційний стрес. І все ж це відбувається далеко не завжди. Щоб успішно поєднувати любов і кар'єру, слід уважно ознайомитися з політикою компанії. Почуття між співробітниками навряд чи заборонені безпосередньо, але все-таки деколи роботодавці вважають подібні відносини неприйнятними. Хтось побоюється сексуальних домагань в робочому середовищі, а хтось не хоче втрачати кадри з-за любовної драми в колективі.

На самому початку відносин в "трудових рамках" коштує розставити все по своїх місцях. Дайте колезі зрозуміти, що в разі невдалого роману ви залишитеся друзями. Це важко, але є заради чого старатися. Поясніть обранцеві, що особисто ви очікуєте від цього роману- домовтеся, як ви обидва будете себе вести на роботі, кому розповісте про ваші стосунки (і чи треба взагалі комусь про них повідомляти).


Подумайте, як сприймуть ваші романтичні відносини в офісі. Навряд чи хтось бажає, щоб його вважали творцем ворожої атмосфери, що вносить хаос в трудовий процес або зловживають своїм авторитетом на робочому місці. Багато зволіють, щоб до них ставилися як до професіоналів, а не як до "партнеру" або "подружці" того чи іншого працівника.Якщо ж ви все-таки зважилися на службовий роман, постарайтеся звести неформальне спілкування з обранцем до мінімуму (наприклад, виключити ласкаві прізвиська, які не обніматися і не цілуватися на очах у колег і т.п.) або взагалі забути про подібні прояви ніжності. Намагайтеся менше перемовлятися і перезиратися. Дайте зрозуміти колективу, що ваші відносини ніяк не позначаться на ефективності роботи. Приділити увагу один одному ви зможете і під час обідньої перерви, і після робочого дня.

Чи не роїться про те, що ви робите у вихідні або як плануєте провести святкові дні, якщо не хочете, щоб вашу пару обговорював весь офіс. Складно стримуватися, коли про когось з закоханих пліткують, оскільки діловий етикет не дозволяє різко сказати: "Замовкніть, як ви смієте, адже він мій чоловік!". Таким чином, ви будете мучитися ще й через те, що не змогли захистити коханого. Так що будьте розсудливі.Увага, тільки СЬОГОДНІ!