Поради початківцям бізнес-леді

Поради початківцям бізнес-леді
Життя в сучасному суспільстві відкриває перед жінкою воістину безмежні можливості в самореалізації. Рівноправність має свої плюси і мінуси. Якщо раніше жінку повністю забезпечував чоловік, то тепер її матеріальне благополуччя найчастіше залежить від активної позиції в житті. Якщо ви вирішили обрати для себе шлях побудови кар'єри, то прислухайтеся до наших рекомендацій.

Згідно зі статистикою, в найуспішніших колективах дуже мало жінок. Чоловікам складно миритися з повільністю жінок, яка пов'язана з обмірковуванням ситуації. Але якщо ви вмієте швидко реагувати на ситуацію, то напевно ви ввійдете до числа тих небагатьох щасливців, які підкорять вершини ділового Олімпу. Але однієї швидкої реакції тут не достатньо. Важливо і бажання досягти успіху. Якщо ви твердо вирішили добитися успіху, то жодні стереотипи вам будуть не страшні.

Отже, успіх починається з створення презентабельного зовнішнього вигляду. Обираючи діловий костюм, орієнтуйтеся на самий суворий дрес-код. У цьому випадку ви не промахнетеся, в яку компанію ви не пішли на співбесіду. Акуратний костюм по фігурі, доглянута акуратна зачіска, французький манікюр, стильні аксесуари, ледь відчутний приємний аромат. Все це буде грати у вашу користь. Якщо ж ви починаєте свій власний бізнес, то тим більше вам необхідно виглядати як успішна бізнес-леді, яка тримає себе з гідністю і поважає своїх партнерів по бізнесу. Чим дорожче ви будете виглядати, тим більше підстав у партнерів буде довіряти вашій фірмі.


Будьте пунктуальні. Ніщо не дратує більше, ніж запізнення, особливо жінок. Освоюйте нелегку науку тайм-менеджменту. Правильно розподіляючи свої ділові будні, ви не забудете про самої незначної зустрічі, скрізь встигнете, та ще й знайдете час на себе і свою сім'ю. Якщо ви працюєте в офісі, то така характеристика, як «пунктуальність» зробить вас в очах керівництва відповідальним працівником.Велику складність викликає для новенької вливання у новий, добре згуртований колектив зі сформованою структурою та ієрархією. Не слід намагатися зруйнувати ієрархію, краще постарайтеся гармонійно влитися в неї, а на випадок реній, знайдіть собі покровителя в цьому колективі. Важливо не показувати, що ви мітьте на чиєсь місце. Напевно, в перший час буде чимало провокацій з боку членів колективу з метою перевірити вас. Таке часто трапляється саме при появі нової дівчини або жінки. Не піддавайтеся, не переходьте межі ділових стосунків і не показуйте їм свої слабкості, які можуть стати предметом маніпуляцій вами.

Дотримуючись у всьому субординацію, зберігаючи певну дистанцію між собою та людьми в офісі, будьте доброзичливі, приходите на допомогу, а головне, проявіть професіоналізм у тій сфері, в якій ви працюєте? і успіх не змусить себе довго чекати.Увага, тільки СЬОГОДНІ!