Як краще худнути: вправи або дієта?

Як краще худнути: вправи або дієта?
Є тема, яка важлива практично для всіх жінок, їх інтерес до неї не зменшується з часом, не залежить від віку і соціального стану. Це питання про те, як схуднути. Комусь зайвими представляються всього пара кілограмів, інші вважають, що скинути потрібно більше. Отже, що ж більш зручно для того, щоб схуднути, фізичні вправи або дієта?
Більшість для того, щоб скинути вагу, вибирає дієти. Пояснюють це зазвичай так: щоб займатися, потрібно час, а щоб просто не їсти, часу не потрібно. До того ж, дієти обіцяють швидкий результат: тиждень означає зменшення ваги на кілька кілограмів.

Але насправді все зовсім не так просто і приємно. Дієта - це великий стрес для організму. Ви різко змінюєте звичний режим харчування, і ваше тіло починає відчувати дефіцит важливих речовин. Жінки в цей час часто стають нервовими, відчувають підвищення апетиту, так як тіло сигналізує, що з харчуванням не все в нормі.

Вага, що втрачається, поки ви сидите на дієті, звичайно досить швидко повертається. Утримати результат досить складно. Часто жінки після виходу з дієти дозволяють собі розслабитися, чим відразу користується організм, роблячи запаси. Наступного разу худнути за допомогою дієти вже стає складніше. Так як ви не отримуєте з їжею потрібних поживних речовин, псується здоров'я. Деякі дієти протипоказані людям, що мають захворювання шлунково-кишкового тракту.

Неприємно також і те, що вага йде не за рахунок тих областей, де він здається зайвим, а з інших джерел. Наприклад, в першу чергу організмом спалюються м'язи, а зайві сантиметри на талії «розсмоктуються» останніми.

Тому, якщо ви прихильниця дієт, то розумніше буде не обмежувати себе в їжі, а скорегувати режим харчування. Перестати їсти борошняне, додавши більше овочів і фруктів, внести в свої харчові прийоми інші корисні продукти - це теж дасть свій ефект, не настільки швидкий, але більш довговічний.
Вправи, як і будь-яка фізична активність, допоможуть вам не тільки схуднути, але також і придбати здоров'я, тонізувати м'язи, не втрачаючи їх. Струнка фігура, пружні округлості там, де потрібно, спритність і витривалість - все це чекає тих, хто віддав перевагу спорт дієтам. Худнути можна саме там, де потрібно, так як є вправи, розраховані на конкретні області тіла.

Мінуси фізичного навантаження наступні. Худнути ви будете досить повільно. Про втрату ваги в кілька кг за тиждень доведеться забути. На заняття спортом потрібно виділяти час, часом вам буде просто лінь, але потрібно пересилювати себе. Спочатку ви будете відчувати сильну втому, так як організм не звик до навантажень.

Оптимальний підхід полягає в тому, щоб не зосереджуватися тільки на вправах або тільки на дієтах. Найрозумніше - це комплексний підхід: поєднуйте правильне харчування і фізичні навантаження, тоді результат не змусить себе чекати, і він буде саме таким, як вам потрібно.Увага, тільки СЬОГОДНІ!