Заняття йогою для схуднення

Заняття йогою для схуднення
Струнка фігура, дивовижна гармонія душі і тіла, краса не тільки зовні, але і зсередини, фізичний і психологічний комфорт - все це можна знайти, якщо зайнятися йогою для схуднення.
Почати займатися йогою можна з будь-якого рівня фізичної підготовки та за будь-якого віку. Найголовніше: навчитися розуміти, слухати свій організм. І тоді йога учинить з вами диво: підуть хвороби, а вага нормалізується. Коли ви станете виконувати різні пози, підвищиться тонус м'язів, тіло почне слухатися вас, у хребті і суглобах з'явиться гнучкість.

Йога базується на трьох типах вправ: дихальних (пранаяма), фізичних (асани) і релаксації або медитації. Всі ці види вправ покращують фізичний і психічний стан. Пози йоги, спрямовані на підтримку рівноваги, розтягування, вдавлення враховують можливості та потреби вашого організму. Ви станете відчувати себе працездатні, енергійніше, сильніше вже після першого заняття.


Всі системи організму запрацюють у бік поліпшення, обмін речовин почне стабілізуватися, збільшиться вироблення «гормонів щастя» - ендорфінів. Дихальні вправи збільшать об'єм легенів, напруженість і слабкість зменшаться. Йога знімає стрес, перешкоджає старінню, активізує життєву енергію, ну а «побічний ефект» від занять - схуднення. Тільки треба проявити терпіння, наполегливість, займатися регулярно - і відмінний результат не змусить себе чекати.

Вправи йоги для схуднення, що складаються з статичних силових навантажень - перший крок в справі зниження ваги. Потім підключається дихальна гімнастика - починає поліпшуватися загальне самопочуття, з'являється бадьорість, легкість. До того ж після занять пропадає зайвий апетит, їсти не хочеться. Це добре подвійно: і для зниження ваги і для занять, які треба проводити на порожній шлунок.

Йога для багатьох людей стає нормою життя, так як відчутно покращує здоров'я, підвищує настрій. Займіться і ви йогою, якщо вам не байдуже ваше тіло, якщо ви його любите і хочете удосконалити як зовні, так і зсередини, якщо хочете бути здоровими і жити в злагоді з собою.Увага, тільки СЬОГОДНІ!