Дієта Протасова: плюси і мінуси

Дієта Протасова: плюси і мінуси
Дієт останнім часом розроблено чимало, і кожна з них має і плюси, і мінуси. Досить популярною на сьогоднішній день є дієта Кіма Протасова, який розробив власну систему боротьби із зайвою вагою. У чому її переваги і недоліки?

Дієта Протасова передбачає вживання протягом 5 тижнів тільки сирих овочів, фруктів, сирів і нежирних йогуртів. Після третій тижні в раціон можна ввести 300 грам м'яса, риби або птиці. Така система є досить нестрогой, так як можна вживати будь-які сирі овочі в будь-якій кількості, не обмежується кількість чаю, кави та інших рідин, за умови, що вони не містять цукру. Крім того, раціон чітко не розписується по днях, надаючи бажаючому схуднути певну свободу.

Дієта має явні плюси. По-перше, з психологічної точки зору витримувати її набагато легше, ніж багато інших, так як кількість їжі не обмежується. По-друге, вона сприяє встановленню нормального обміну речовин, так як в раціон входить велика кількість клітковини, вітамінів і корисних мікроелементів. Оскільки наказано вживання молочних продуктів, в їжі багато лактози і кальцію. Організм на час дієти звільняється від труднопереваріваемих жирів, солодких продуктів, в яких велика кількість вуглеводів. Тобто на здорову людину така дієта надасть дуже сприятливий дію і не тільки призведе до втрати зайвих кілограмів, але і в цілому нормалізує роботу ШКТ.

Які ж мінуси подібної дієти? Корисна вона тільки для здорових людей. Не варто вдаватися до неї, якщо у вас є проблеми з роботою підшлункової залози і жовчного міхура. Велика частка молочних продуктів в раціоні може привести до розладу кишечника, бродінню, газоутворення. Закінчувати дієту потрібно поступово. Тобто після виходу з неї не накидайтеся на м'ясо, булочки і солодощі, а поступово збільшуйте калорійність раціону. Під час дієти доведеться уникати абсолютно будь-якого алкоголю, в тому числі і червоного вина. Якщо вас чекає йти в гості чи брати участь в якомусь торжестві, краще сідати на дієту після свят.Увага, тільки СЬОГОДНІ!