Дієта для тонкої талії

Дієта для тонкої талії
Кожна друга жінка потерпає від надмірної ваги. Терпимо, коли жирові відкладення рівномірно розподіляються по тілу, але коли утворюються складки на талії, стегнах або на талії і стегнах - хочеться сховатися з льох, щоб ніхто ніколи не знайшов.

Всі дієти діють приблизно однаково: вага йде, але не конкретно до потрібної ділянки тіла. При цьому картина особливо не змінюється талії як не було, так і немає.

Як здобути таку бажану осину талію? Невже до кінця днів залишатися безформним істотою? Виявляється, не все так погано! Існує спеціальна дієта для талії, яка поєднується з невеликими фізичними навантаженнями. Результат же - просто неперевершений!

Дана дієта для схуднення є протеїнової дієти, тобто з повним виключенням вуглеводної їжі (шоколаду і солодощів). Виключивши повністю зі свого раціону вуглеводи, організм починає витрачати відстрочені жирові запаси, які найбільше накопичені на талії і стегнах. Отже, через 10 днів, а саме стільки триває дієта для талії (ні більше, ні менше), ви не дізнаєтеся власне відображення в дзеркалі.

Принцип наступний:


- протягом дня потрібно пити воду (не менше 2 л), причому відразу перед кожним прийомом їжі і через 30 хвилин після нього-
- обов'язкова умова - п'ятиразове харчування-
- після 20.00 на їжу табу-
- якщо дуже мучить відчуття голоду - потрібно пити воду-
- співвідношення м'яса і овочів - 2:1, тобто 200 г 100г м'яса і овочів.

Але, як і будь-яка інша дієта для схуднення, дієта для талії вимагає обов'язкового дотримання всіх правил, інакше толк від дієти нульовий. Якщо все робити правильно, то за 10 днів можна скинути не менше 5 кг. Через 2-3 місяці дієту можна повторити.

Не забувайте про фізичні вправи. Без них результат вас не задовольнить. Придбайте якийсь відео курс, наприклад, 8-хвилинний комплекс вправ для всіх проблемних зон, і тренуйтеся вдома, де вас ніхто не потурбує. Повірте, небагато зусиль для стрункості і краси - це така дрібниця!Увага, тільки СЬОГОДНІ!