Як прибрати боки з допомогою обруча

Як прибрати боки з допомогою обруча
Поява на талії і боків жирових прошарків сприймається дуже болісно - такі «вушка» прибрати дуже складно, для цього потрібно регулярно займатися і дотримуватися дієти. Добре справляються з жиром на боках заняття з обручем - навантаження йде безпосередньо на проблемні місця.
Щоб тренування були ефективними, треба правильно підібрати обруч. Чим вищий зріст, тим більше повинен бути діаметр обруча - поставте його перед собою і зафіксуйте. Якщо він доходить вам до рівня нижнього ребра, то це ваш розмір. Якщо ви тільки починаєте займатися, то беріть легку модель, а якщо вам потрібна більша інтенсивність, то підійде обруч з утяжелениями. Наявність масажних кульок підвищує інтенсивність тренувань, так як йде активізація кровообігу і додаткове опрацювання тканин.

Перед тим як почати заняття, трохи розімніть - виконайте декілька нахилів, потягніть м'язи, можете пострибати чи побігати. Приділіть кілька хвилин дихальної гімнастики - так ви простимулюєте м'язи живота і приготуєте їх до навантаження.

Крутите обруч правильно - за годинниковою стрілкою, не надто обертаючи тулубом. Таз і груди повинні бути нерухомими, ноги повинні стояти якомога ближче один до одного, руки сцепите за головою - стежте за цим під час виконання вправ. До тренуванні слід приступати тільки з порожнім шлунком, тому краще всього крутити обруч вранці, до сніданку. Якщо ви хочете збільшити навантаження, то спробуйте крутити кілька обручів одночасно. Працювати треба напружено і довго, щоб досягти результату, тому вам доведеться опанувати основними прийомами.Якщо ви відчуваєте, що обруч починає падати, то почніть прискорювати обертання. Можна трохи присісти і різко випростатися - обруч стрибне вгору. Тіло обов'язково захищайте одягом, тому що поява синців на боках після тренувань трапляється часто, особливо в перші дні. Ваші рухи повинні бути м'якими і плавними, різкими поштовхами ви можете пошкодити спину. Поступово збільшуйте інтенсивність тренувань і переходите на використання обруча з утяжелениями - саме такі моделі добре прибирають жирові відкладення з боків. Фіксуйте положення обруча саме в тих місцях, які необхідно підкоригувати - якщо ви відчуєте біль, то трохи спустіть або підніміть снаряд і кілька секунд покрутіть його на такому рівні. Намагайтеся утримувати темп, який буде для вас найбільш комфортним.Увага, тільки СЬОГОДНІ!