Побічні ефекти дієт

Побічні ефекти дієт
Жінці хочеться мати струнку фігуру, звідси повальне захоплення дієтами. Однак неправильно підібраний спосіб схуднення дієта може стати причиною виникнення проблем зі здоров'ям. Під час дотримання дієти, зокрема монодієти, організм не отримує багато поживні речовини.

Найпоширенішим побічним ефектом дотримання дієти є запори, діарея, метеоризм, головний біль, слабкість. Для нейтралізації ускладнень необхідно вживати до півтора літра води в день. Це покращує роботу кишечника і володіє очищує дією. Чай з ромашки аптечної є слабким проносним засобом і активізує роботу кишечника.

Строгі дієти обмежують вживання вуглеводів, що може призвести до зниження тиску і запаморочення. При виникненні таких симптомів рекомендується підвищувати гемоглобін у крові, вживати гранати, мед, яблука, пити солодкий чай.

Тривале дотримання білкової дієти призводить до підвищення холестерину, проблем з печінкою, нирками, серцем. Якщо ви відчуваєте зниження загального тонусу, погіршення самопочуття, то дієту краще припинити.

Недолік поживних речовин характерний при дотриманні гречаної дієти і може обернутися проблемами складу крові. Тривале вживання рису призведе до утворення каменів у жовчному міхурі.

Огіркова дієта підвищує тиск. Монодієта на яблуках здатна спровокувати гастрит з-за високого вмісту органічних кислот. Побічними явищами капустяної дієти є зниження концентрації уваги, головний біль, апатія. Фахівці рекомендують застосовувати монодієти в якості розвантажувальних днів раз на тиждень.Японська дієта характеризується складністю виконання і швидким набором ваги після її завершення. Побічним ефектом може стати загострення сечокам'яної та жовчнокам'яної захворювань, непритомність.


Дієта Протасова може призвести до шлунково-кишкових захворювань, оскільки містить велику кількість сирих овочів.

При дотриманні дієти необхідно відвести більше часу на відпочинок, тому що зміна звичного харчування для організму є стресом. Знижується імунітет. Рекомендують денної і повноцінний нічний сон.

Дієти повинні дотримуватися тимчасово, бути засновані на раціональному харчуванні, підходити саме вам. Саме призначення популярних дієт може призвести до несприятливих наслідків. Найкраще дотримуватися дієти за рекомендацією і під контролем лікаря.Увага, тільки СЬОГОДНІ!