Кавуни для схуднення: плюси і мінуси дієти

Кавуни для схуднення: плюси і мінуси дієти
Серед популярних способів схуднення знаходиться кавунова дієта, перевага якої в простоті і доступності. Вона дозволяє скорегувати фігуру, не докладаючи до цього надприродних зусиль, але, як і будь-яка інша дієта, має свої протипоказання і правила застосування.

Про те, що кавун сприяє схудненню і сприятливо впливає на здоров'я, було відомо ще в минулому столітті. Але тоді кавуни більшою мірою позиціонувалися як засіб для профілактики ниркових захворювань. А минає при їх вживанні вага була додатковим позитивним ефектом.

Принцип дії кавунової дієти заснований на тому, що ця ягода практично повністю складається з води, тому вона проходить через організм, не затримуючись у ньому. Завдяки тому, що нирки переробляють велику кількість рідини, нормалізується обмін речовин. Це сприяє поліпшенню стану шкіри, яка часто страждає саме через недостатнє зволоження і браку рідини. Для нирок подібне навантаження є непоганою профілактикою і допомагає позбавитися від піску, якщо такий є.

Кавуни для схуднення вживаються в певній кількості, з розрахунку 2 кг м'якоті ягоди до 30 кілограмам своєї ваги. Виходить, що за добу доросла людина, що важить близько 70 кг, повинен в 4 прийому з'їсти 5 кг кавуна. Це досить багато для того, щоб не відчувати почуття голоду. Також в день можна з'їсти два шматки чорного хліба, бажано з борошна грубого помелу. Недоліків у кавунової дієти досить мало.


По-перше, її не можна застосовувати довше тижня, тому що, незважаючи на всю корисність кавуна, харчової складу його обмежений. Тому організм при такому харчуванні не отримує всіх необхідних йому речовин.

По-друге, не варто покладати на таку дієту особливих надій. Схуднення більшою мірою здійснюється за рахунок виведення зайвої рідини. Жири розщеплюються не надто інтенсивно, оскільки калорійність кавуна за рахунок природних цукрів достатньо велика.

По-третє, людям, що мають проблеми з нирками, необхідна консультація лікаря. Інакше камені, зрушивши з місця завдяки кавунових соку, цілком можуть застрягти в протоках сечового міхура.Увага, тільки СЬОГОДНІ!