Кавунова дієта для схуднення

Кавунова дієта для схуднення
Кавун - ця велика ягода, улюблена багатьма людьми з самого раннього дитинства. Як приємно в літню спеку з'їсти шматочок яскраво-червоного, цукрового кавуна. Але, крім свого чудового смаку, він є джерелом багатьох вітамінів і мінералів: калію, А, С, PP, B1, B2 та інших. Уже давно стиглі кавуни використовуються як прекрасне жовчогінний і сечогінний засіб. А сьогодні навіть існує дієта, заснована на вживанні цього чудового продукту.

Кавунова дієта - це один з різновидів монодієт. У кавуні дуже мало калорій (близько 40 ккал на 100 г). Тому від зайвих кілограмів він допомагає позбутися в рекордно короткі терміни. Також вживання цього продукту дозволяє очистити організм від шлаків і токсинів.

Але якщо у вас є захворювання нирок і сечостатевої системи, діабетичні розлади, то від кавунової дієти доведеться відмовитися, тому що в момент її дотримання вся тяжкість лягати на нирки. Це може привести до загострення захворювань.

Основний принцип дієти полягає в тому, що протягом дня можна з'їдати тільки певну кількість кавуна: не більше 1 кг на 10 кг маси тіла. Якщо ви важите 90 кг, то можете з'їсти 9 кг цієї ягоди. За часом прийому їжі обмежень немає. Тривалість дієти в цьому варіанті не повинна перевищувати більш 5 днів, інакше можна заробити проблеми з нирками.

Є другий варіант кавунової дієти. Він менш жорстокий, ніж перший. По ньому до кожного прийому їжі можна додати 1 -2 шматочки житнього хліба. При такому підході дієту можна продовжити до 10 днів, але не більше того.

При дотриманні дієти не варто забувати пити воду. Її кількість не обмежена. Краще вживати мінеральну або звичайну воду, зелений чай. Слід виключити алкогольні напої.Найголовніший плюс кавунової дієти - це її ефективність. Деяким вдається скинути до 7- 8 кг за 10 днів. Правда, варто враховувати, що в перші дні втрата ваги йде за рахунок виведення води і солей з організму. Потім ці кілограми повернутися назад.


Кавунова дієта сприяє нормалізації обміну речовин, виведенню шлаків, токсинів і сольових відкладень з організму. Це ще один плюс вживання цього продукту.

Щоб скинуті кілограми не повернулися після скасування дієти, потрібно правильно з неї виходити. Протягом наступних 10 днів намагайтеся вживати в їжу малокалорійні продукти. Зверніть свою увагу на зелень, овочі, несолодкі фрукти, кефір, ряжанку, нежирні сир і молоко. Можна їсти курку, пісну свинину, яловичину, рибу.

При грамотному підході до дотримання кавунової дієти ви зможете скинути зайву вагу і не нашкодити при цьому своєму організму. Також пам'ятайте, що багато в чому позитивний результат буде залежати від вашого настрою. Якщо будете вірити в успіх, то обов'язково досягнете поставленої перед собою мети.Увага, тільки СЬОГОДНІ!