Бізнес-дієта для самих зайнятих

Бізнес-дієта для самих зайнятих
В умовах бурхливого робочого ритму правильно харчуватися і вести здоровий спосіб життя практично неможливо. А тому основна хитрість бізнес-дієти - здатність вибирати менше зло.

"Мюслі з молоком замість газованої води з булочкою".
У вашому робочому столі напевно можна виділити місце для пачки мюслі, а якщо поруч з офісом і магазин не зовсім далеко, то і пакет молока не буде проблемою. Поєднавши ці два продукти, ви отримаєте ситну й дуже корисну суміш. Перший час, звичайно, ви, швидше за все не будете наїдатися, тому постарайтеся вибирати висококалорійні мюслі. Потім це блюдо вам так сподобається, що ви будете в захваті і від мюслі з родзинками.

"Йогурт і сир замість кави і бутербродів з ковбасою".
Йогурт - це молочний напій з додаванням фруктів, зручно і економічно упакований. Для ситності з'їжте трохи низькокалорійного сиру твердих сортів. Втім, плавлений сирок теж підійде. У всякому разі, це краще ніж бутерброд з жирною ковбасою.

"Кефір з хлібцями замість чаю з тістечком".
Цей варіант підійде тільки особам зі сталевою силою волі. Хлібці - це продукт, на який навряд чи хто покуситься з ваших колег.

"Яблука і груші замість хліба з джемом".
Можна купити і принести на роботу фрукти, а якщо це не дуже зручно, замініть їх сухофруктами користі, від яких буде не менше.


"Курага і горіхи замість шоколаду".
Горіхи, звичайно, є висококалорійним продуктом, але зате вони дуже корисні для поліпшення обміну речовин і дуже ситні. А курага здатна перший час після переходу на бізнес-дієту замінити відсутність улюблених солодощів.

"Зелений чай замість кока-коли та кави"
Зелений чай здатний не тільки полегшити ваші дієтичні страждання, але і додати сил і енергії. Він володіє тонізуючим ефектом, що допомагає легко переносити голодування.

"Фруктоза замість цукру".
Якщо ви не можете жити без солодкого чаю, тоді треба чимось замінити цукор. Оптимальний варіант - фруктоза, яка є природним підсолоджувачем.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!