Йога як спосіб схуднення

Йога як спосіб схуднення
Позбутися від надмірної повноти за допомогою йоги - завдання реальна. На відміну від інтенсивних кардиотренировок і занять фітнесом, йога не просто спалює кілограми, а впливає на причину зайвої ваги - уповільнений метаболізм, відсутність руху, лінь і т.д.
Заняття йогою сприяють розвитку концентрації, яка дозволяє організму витримувати статичні навантаження. При цьому можна контролювати розподіл інтенсивності вправ і опрацьовувати тільки проблемні зони - стегна, живіт, сідниці і т.д.

Йога вимагає віри в позитивний результат, тому не слід приступати до навантажень, якщо ви не впевнені в тому, що заняття допоможуть вам знайти стрункість. Стан духу сприяє активізації і пробудженню енергії, яку за час виконання вправ направляють на знищення зайвих калорій. Займатися йогою для схуднення слід щодня, на голодний шлунок. Найкраще робити це вранці, до сніданку - організм отримає бадьорість, м'язи підготуються до роботи, а органи остаточно прокинуться.

Гармонізація і досягнення рівноваги - одні з основних постулатів йоги. Тому, навіть кілька перших занять зміцнять впевненість у тому, що саме це вам необхідно для боротьби із зайвою вагою. Набуття рівноваги неодмінно відіб'ється на всіх сторонах життя - ви станете спокійніше і умиротворення, перестанете безконтрольно поглинати їжу, «заїдаючи» свої комплекси, страхи і невпевненість. Ви навчитеся отримувати задоволення від їжі і швидко насичуватися, адже тепер їжа не буде для вас способом боротьби зі стресом.


Поступове освоєння вправ, про виконання яких ви раніше навіть і не мріяли, зміцнить упевненість в своїх силах - з часом ви навчитеся говорити «ні» своїм миттєвим бажанням.Йога може стати ідеальною альтернативою переїдання. Якщо безконтрольне споживання їжі стало звичкою, то потрібно просто спробувати перебудуватися і знайти нові звички - займатися, вчитися розслаблятися і напружувати м'язи, долати м'язові болі, намагатися приймати правильні пози і т.д.

В комплексі йоги є спеціальні вправи для опрацювання спини і м'язів живота - кожне з них стимулює травлення, позбавляє від застійних явищ в тазової області, в тому числі і від закрепів. Плавні похитування з боку в бік з положення сидячи зменшують обсяг талії. Зменшує жирові відкладення на стегнах і сідницях закидання прямих ніг за голову. Важливо зберігати правильне дихання під час тренування - це забезпечить приплив кисню до тканин і прискорить обмін речовин.Увага, тільки СЬОГОДНІ!