Дієта Кіма Протасова

Дієта Кіма Протасова
Дієта Кіма Протасова привабливо тим, що дозволяє не тільки скинути вагу, але і звільняє організм від шлаків, які в ньому накопичувалися роками. Популярність цієї дієти пояснити легко: меню досить різноманітне, страви смачні і ситні, а ефект відразу помітний оточуючим.

Тривалість дієти становить 5 тижнів. У перший тиждень дозволяється їсти овочі в будь-якій кількості і коли захочеться. Крім того, допускаються йогурт і сир, жирністю не більше 5%. Якщо мучить сильний голод, можна відварити 1 яйце. Напої: чай або кава без цукру, мінеральна вода.

Раціон другого тижня залишається без змін. На другий тиждень, як правило, організм вже починає звикати до легкої і простої їжі, і дієта переноситься набагато легше.

У третю неділю необхідно скоротити споживання йогурту і сиру, але зате можна включити близько 300 г смаженого м'яса. Вибирайте нежирні сорти: яловичину, телятину або курку. Можна додати в раціон 3 зелених яблука.

Меню четвертої та п'ятої тижня повністю дублює меню третього тижня. Після закінчення дієти важливо правильно вийти з неї.

Переходьте до звичайного раціону харчування плавно, не накидаючись на хліб і макарони. Наприклад, спочатку можна замінити молочні продукти знежиреними, а замість цього включити в раціон рослинні жири.

До дозволеним Протасовим яблук додайте інші фрукти: груші, сливи, апельсини. Зверніть увагу на те, що вони повинні бути не дуже солодкими. Починайте на сніданок каші або знежирений сир.

Плюси дієти.

Основним плюсом дієти Кіма Протасова є те, що можна вживати дозволені продукти в будь-якій кількості, що дуже комфортно у психологічному плані.Дієта Протасова виключає споживання простих вуглеводів, завдяки чому стабілізується робота підшлункової залози.

Молочні продукти, які покладені протягом всієї дієти, багаті кальцієм та іншими корисними мікроелементами, а значить допоможуть не тільки скинути вагу, але і зміцнити кістки.

На відміну від інших видів, дана дієта хоч і скорочує, але не виключає споживання жирів. Це дуже важливо, так як повна відмова від жирів може призвести до негативних наслідків для щитовидної залози, серця, ендокринної системи.

Мінуси дієти.


Дієта Кіма Протасова протипоказана людям, що мають алергічну реакцію на кисломолочні продукти.

Якщо у вас серцево-судинна недостатність, гіпертонія, захворювання нирок, то краще обмежити споживання рідини, так як існує ризик підвищення артеріального тиску.

Якщо під час дієти ви відчули нездужання, варто негайно її припинити і звернутися до лікаря.Увага, тільки СЬОГОДНІ!