Низкоуглеводная дієта: як зробити тіло струнким

Низкоуглеводная дієта: як зробити тіло струнким
Яких тільки дієт сьогодні не існує: по групі крові, монодієти, білкові дієти та багато інших. Кожна людина може вибрати ту, яка найбільше підходить для нього. Але перед цим варто проконсультуватися з лікарем. Однією з найбільш популярних дієт є низкоуглеводная дієта.

Вже з самої назви зрозуміло, що при цій дієті в раціон входять продукти з низьким вмістом вуглеводів або зовсім без них. Ця дієта називається також дієтою Аткінса. На її основі були розроблені і інші низьковуглеводні дієти: кремлівська, білкові, жирові і інші.

За дослідженнями американського дієтолога, при вживанні продуктів з низьким вмістом вуглеводів в крові знижується рівень інсуліну, а це веде до зменшення апетиту. Зниження ваги на цій дієті йде досить швидко. Ось чому дієта користується популярністю у тих, що худнуть.

Якщо ви вирішили схуднути за допомогою цієї дієти, то насамперед слід порадитися з лікарем. Особливо це стосується діабетиків. Хворі на діабет повинні з обережністю дотримуватися цієї дієти, так як може різко впасти рівень цукру в крові. Також акуратно потрібно бути тим, у кого є проблеми з нирками, печінкою.

Всім бажаючим схуднути за допомогою дієти Аткінса потрібно буде враховувати, що щодня можна з'їдати не більше 20-40 грамів вуглеводів.
Під час дієти треба пити досить багато води. Можна приймати різні вітаміни, добавки, де є калій. Головна умова дієти - є тільки продукти, де цукру або немає взагалі, або міститься дуже мало. Наприклад, в м'ясі, рибі вуглеводів зовсім немає, тому ці продукти можна їсти без обмежень. А ось від хліба, солодкого, мучного, каш і деяких інших продуктів доведеться відмовитися, так як в них багато вуглеводів. У мнтернете є багато таблиць, в яких вказано, де і скільки міститься жирів, білків і вуглеводів. Якщо купуєте готовий або напівготовий продукт, на упаковці зазвичай вказується вміст цих речовин.

Ця дієта не передбачає голодування, тобто ви можете їсти тоді, коли хочете, і стільки, скільки хочете. Хоча захоплюватися теж не варто. Після прийому їжі повинно залишитися почуття легко насичення, а не важкості в шлунку.

Найпривабливіше в цій дієті те, що відбувається досить швидка втрата жиру: чим менше ви їсте вуглеводів, тим швидше ви худнете. А якщо додати до дієти фізичне навантаження, то справа піде ще краще. Крім того, так як голодувати не потрібно, то дієта переноситься легко, немає небезпеки зірватися і наїстися заборонених продуктів. Цієї дієти можна дотримуватися протягом усього життя.Увага, тільки СЬОГОДНІ!