Харчування по групі крові

Харчування по групі крові
Найчастіше популярна дієта не дає позитивного результату, а все, тому що продукти одні й ті ж, а ось люди різні. І на кожну людину одна і та ж дієта може впливати абсолютно непередбачувано. У світі досить популярно харчування по групі крові. Це не дієта - це спосіб життя. Просто коли організм отримує тільки ті продукти, які він добре засвоює, зайва вага відразу ж іде.

Суть харчування по групі крові полягає в тому, що людина повинна вживати тільки продукти відповідні його групі крові, вся інша їжа робить негативний вплив на організм, як би отруюючи його. Все це призводить до сумних наслідків - порушення обміну речовин, зайва вага, сонливість, швидка стомлюваність.

Всього виділяють чотири основні групи крові. Для першої групи найбільш підходящими вважаються білкові продукти тваринного походження. Це обумовлено тим, що у людей з першою групою підвищена шлункова кислотність. Організм відмінно засвоює м'ясо, кисломолочні продукти, рибу, коренеплоди. Так само ці люди непогано переносять - морепродукти, яйця, птицю. Негативно впливають на організм людей з першою групою крові - вуглеводні продукти. Це хлібобулочні вироби, макарони, рис, цукор, бобові, банани, інжир, сухофрукти.

Для представників людства з другою групою крові все з точністю навпаки. У них відмінно засвоюються вуглеводні продукти, а от білки їх організм не приймає. Представникам цього типу рекомендується в своєму раціоні зробити упор на овочі, фрукти, сири, йогурт, хлібобулочні вироби, сою та її похідні, зерно, прісноводну рибу. Не рекомендується їсти пшеницю, м'ясо, молочні продукти, помідори.
Всеїдними можна назвати представників третьої групи крові. Їх організм відмінно приймає молочні продукти, м'ясо, коренеплоди, морську рибу. Проте варто скоротити вживання м'яса курки, гречки, морепродуктів.

Самими вибагливими в харчуванні є люди з четвертою групою. Так як у них невисока шлункова кислотність, білкові продукти засвоюються погано. З м'яса найбільш підходять - баранина, індичка, кролик, решта по можливості рекомендується виключити. Відмінно засвоюються молочні продукти, бобові, риба, фрукти. Оцет, прянощі і спеції роблять негативний вплив на організм.

Так само існує група продуктів, які підходять всім людям. До них можна віднести: кисломолочні продукти, зелень, овочі, фрукти, горіхи, гриби, жири.Увага, тільки СЬОГОДНІ!