Дієта по I групі крові

Дієта по I групі крові
На думку лікарів, дієта, підібрана відповідно до групи крові, є найбільш дієвою. Ця дієта розроблена Джеймсом д'адамо - лікарем-натурологом з Америки. Для кожної групи розроблені свої категорії дозволених і заборонених продуктів, які по різному впливають на людей.

1 група крові вважається найдавнішою за своїм походженням. Дієтолог назвав її "мисливець". Люди з цією групою крові мають правильною роботою травної та імунної системами. Однак, ці люди важко переносять зміну раціону харчування і погодних умов, а також схильні до алергічних реакцій. Іноді, люди з групою крові "мисливець" мають поганий згортання крові та схильністю до різного роду запалень.


У виборі продуктів харчування варто віддати перевагу м'ясу, але уникати вживання свинини. Також підійде риба, овочі, хліб грубого помелу і фрукти, за винятком кислих. Людині з 1 групою крові, потрібно пити зелений чай, настій шипшини, м'яту і імбир. При бажанні схуднути добре включити в їжу побільше яловичини, йодованої солі, салати і брокколі. З вітамінів дуже корисно вживати всі з групи В, марганець, йод і кальцій.

Людей з цим типом крові потрібно виключити з раціону пшеницю, капусту, маринади і соуси. Не варто вживати такі напої, як кава, настій звіробою,ехінацеї і полуничного листа. Під час схуднення заборонено їсти кукурудзу, горох, апельсини, лимони, вироби з цукру, сочевицю, свіжу капусту і картоплю. Не допускайте вживання вітамінів А і Є.

Для людей такої групи крові головною проблемою вважається - уповільнений обмін речовин. Є певні способи прискорити цей процес і таким чином схуднути. Пшеничні вироби, боби і кукурудза блокують отримання інсуліну, що призводить до уповільнення обміну речовин. Продукти, що містять овес і капуста блокують вироблення гормонів щитовидної залози, що заважають процесу схуднення. Включіть в свій спосіб життя посилені спортивні заняття, такі як плавання, лижі, біг і аеробіку. Також людям з 1 групою крові рекомендується бути обережними у вживанні аспірину.Увага, тільки СЬОГОДНІ!