Кавунова дієта

Кавунова дієта
Кавун - найсмачніша ягода в серпні і вересні. Його люблять і дорослі і діти. Соковита м'якоть кавуна не тільки відмінно втамовує спрагу, але приносить величезну користь організму, очищаючи його від шлаків і насичуючи вітамінами. Плюс до всього він володіє низькою калорійністю, саме тому, кавун - найпопулярніший засіб для боротьби із зайвою вагою.

Кавунова дієта проста. Можна їсти м'якоть кавуна і чорний хліб, бажано з висівками. Необхідно розрахувати кількість кавуна, яке можна з'їсти. На 10 кг маси тіла 1 кг кавуна. Наприклад, якщо ви важите 90 кг, то можна з'їдати в добу 9 кг м'якоті кавуна. На кожний прийом їжі можна додати по шматку хліба. Хліб допомагає травленню, що дозволить краще виводити з організму токсини і шлаки. Час прийому їжі ви вибираєте самі. Усі інші продукти заборонені. А ось воду можна пити в будь-якій кількості. Тривалість такої дієти 8-10 днів.

Інший варіант кавунової дієти більш жорсткий. Є можна тільки кавун. Тривалість такої дієти 5 днів.


Не забувайте, що якщо у вас виникли болі під час дієти, то необхідно відразу її припинити. Уважно стежте за своїм здоров'ям. Але в основному кавунова дієта легко переноситься. Дає відмінні результати і очищає організм. Ви скинете 3-5 кг за 5 днів. Щоб ваша вага знижувався і після дієти можна ще 10 днів обмежувати себе в їжі. Їсти можна все крупи на воді, фрукти і овочі, курку, рибу, яйця, сир, сир. Вечеря замінити кавуном. На 30 кг ваги 1 кг м'якоті кавуна. Темп зниження ваги буде повільніше, але зате нормалізується обмін речовин, і ви не наберете знову втрачені кілограми.

Протипоказання такої дієти - це хвороби сечостатевої системи, хвороби нирок і цукровий діабет. Адже саме на нирки йде все навантаження по очищенню вашого організму від шлаків і солей.

Найбільш вдалий час для такої дієти - кінець серпня і вересень! Худніть із задоволенням!Увага, тільки СЬОГОДНІ!