Детально про дієту «П'ять факторів»

Детально про дієту «П'ять факторів»
Голлівудська дієта «П'ять факторів» отримала всесвітнє визнання після того, як допомогла впоратися багатьом американським зіркам із зайвою вагою. Ця дієта для схуднення була розроблена фітнес тренером Харлі Пастернаком спеціально для своїх зіркових підопічних. І вона дійсно працює!

Назва дієти грунтується на її правилах, оскільки всі вони пов'язані з п'ятіркою: 5-тижневий курс, 5-разове харчування, 5 п'ятихвилинних вправ і т.д. Але давайте по порядку.


Отже, як вже згадувалося вище, тривалість дієти складає рівно п'ять тижнів. Саме стільки часу необхідно для досягнення ідеальних форм. І що найцікавіше, так це повна відсутність неприємного відчуття дотримання дієти, оскільки обмеження в їжі незначні. Дієта «П'ять факторів» переноситься дуже легко, а в кінцевому підсумку - стає звичним способом життя. 5-разове харчування - повноцінні сніданок, обід і вечерю, а також два денних перекусу, причому кожна трапеза складається з 5-и інгредієнтів. При такому режимі почуття голоду навряд чи буде вас відвідувати, та й морального гноблення теж не буде.

Головне правило дієти - заняття спортом. Причому, як стверджує тренер, не обов'язково виснажувати себе великими фізичними навантаженнями, 25 хвилин в день (по 5 хвилин на 5 вправ) буде цілком достатньо для красивого схуднення, тобто без обвислій шкіри і м'язів. Як не дивно, але один раз в тиждень допускається відходження від правил дієти. В цей день можна їсти все, що хочеться: морозиво, шоколад, піцу та інші «шкідливості». Така моральна розвантаження дозволить знищити всю решту жалість до себе і довести справу до кінця.

Як і будь-яка інша дієта для схуднення, дієта «5 факторів» має як своїх прихильників, так і супротивників. Останні стверджують, що ця дієта не підпадає ні під одне наукове пояснення, а значить її ефективність є сумнівною. Тим не менше, прихильники дієти дотримуються зовсім іншої думки. В ній присутні всі необхідні організму речовини і збалансований режим харчування. Дієта дозволяє знайти гармонію з самою собою, привести себе в прекрасну фізичну форму.Увага, тільки СЬОГОДНІ!