Дієта Протасова

Дієта Протасова
Уже 12 років дієта Протасова не сходить з вуст тих, що худнуть людей. Кожен, хто випробував на собі дію даної дієти, залишився задоволений результатами. Переноситься вона дуже легко, голодувати не доводиться, та й кілограми йдуть пристойні. Мрія, а не дієта для схуднення!

Дієта Протасова включає в себе два етапи: 1-й - 2 тижні, 2-й - 3 тижні. В сумі - 5 тижнів.

Перший етап. У цей період можна сміливо їсти в необмеженій кількості і в будь-який час дня і ночі, але що є - це вже інша справа. Дозволяються овочі в сирому вигляді та кисломолочні продукти (йогурти, сири, кефір) жирністю не більше 5%. В день випивати потрібно не менше 2-х літрів рідини: вода, кава, чай (без цукру). Урізноманітнити харчування можна за рахунок одного яйця і трьох яблук.


Другий етап. Все, як і раніше, але в раціон потрібно ввести м'ясну їжу: птицю або рибу. 200 г нежирного м'яса в день достатньо, але при цьому необхідно зменшити споживання молочних продуктів.

Як бачимо, нічого складного немає, хоча можливо, що після дієти дивитися на овочі та «молочку» не буде сил. Але це вже інша історія. Що ж до самої методики, ця дієта для схуднення має безліч переваг в порівнянні з іншими варіантами дієт: перш за все - це можливість урізноманітнити свій харчовий раціон за рахунок овочів. Якщо тримати баланс між молочними продуктами і овочами, то протриматися 5 тижнів на такій дієті не важко, адже організм буде отримувати всі вітаміни і мінерали, які потрібні йому для нормального функціонування.

До того ж дієта Протасова є прекрасним способом перебудуватися на правильний режим харчування. По виходу з дієти потребу в солодкому, жирному і борошняному відпаде сама собою. До речі, виходити з дієти теж потрібно обережно (але це правило стосується всіх дієт). Для цього потрібно поступово і розмірено вводити в свій раціон каші, нежирне м'ясо і фрукти, намагаючись не надто перевищувати тепер вже звичний обсяг калорій. Остерігайтеся жирних страв і борошняних виробів. Якщо процес виходу з дієти пройде гладко, результати обов'язково порадують вас!Увага, тільки СЬОГОДНІ!