Особливості дієти по групі крові

Особливості дієти по групі крові
Для нормальної роботи організму людині необхідно вживати в їжу ті продукти, які найкращим чином йому підходять. Саме тоді його обмін речовин буде в нормі, так із зайвою вагою проблем не виникне. Дієту по групі крові розробив американський лікар Пітер д'адамо. У цього варіанту схуднення маса шанувальників, але і негативних відгуків теж достатньо.
Дієта по групах крові хороша тим, що на ній не потрібно підраховувати калорії і голодувати. Їсти можна в будь-яких кількостях, в будь-який час доби, але тільки певні продукти. Причому список дозволених страв досить-таки великий, і кожен з людей зможе підібрати собі те, що йому подобається найбільше.

Існує три види продуктів: шкідливі, корисні і нейтральні. Звичайно, вони різні для людей з різними групами крові. Якщо людина вживає в їжу тільки корисні продукти, він худне. Якщо він харчується корисною і нейтральної їжею, він не набирає вагу. А якщо вживати лише ту їжу, яка протипоказана, то в організмі почне накопичуватися жир.

Люди з першою групою крові вважаються мисливцями. Тобто їх основною їжею повинно стати м'ясо. Також в їжу можна вживати морепродукти, некислі овочі і фрукти, житній хліб.

Тим, хто народився з другою групою крові, щоб схуднути, потрібно вживати в їжу овочі і фрукти. Ця група крові з'явилася тоді, коли людина освоїла землеробство. І саме тому їх організм краще засвоює те, що приносить земля. Їм також можна харчуватися кисломолочними продуктами, нежирним сиром, пісної рибою і морепродуктами (ікру потрібно виключити).
Третя група крові з'явилася, коли людина стала вживати в їжу молочні продукти. Це, так звані, кочівники. Вони можуть дозволити собі різноманітність у харчуванні, тому що й у їхніх предків раціон був досить різноманітний. Щоб швидко схуднути людей з цією групою крові потрібно вживати нежирні молочні продукти, пісне м'ясо, яйця, крупи, фрукти і овочі.

Четверта група наймолодша. Як стверджують вчені, вона є лише у 7-8% населення. Дієта для таких людей теж проста. Щоб схуднути, потрібно їсти жирну рибу, м'ясо (баранину, кролика, індичку), кисломолочні продукти, овочі та фрукти, крім кислих.

Якщо людина використовує дієту по групі крові, її організм починає краще працювати, прискорюється обмін речовин, нормалізується робота травного тракту, відновлюються видільні та очисні системи організму. Звичайно, не варто чекати миттєвих результатів, цей варіант не допоможе вам скинути вагу за тиждень або місяць. Але зате ви отримаєте результат без серйозних зусиль, і він збережеться на тривалий час. Звичайно, за умови, що ви будете постійно є тільки корисні і нейтральні продукти.Увага, тільки СЬОГОДНІ!