Правильне харчування: дієта по групі крові

Правильне харчування: дієта по групі крові
Доктор Джеймс д`Адамо виявив, що від групи крові людини залежить, як той чи інший продукт засвоїться і принесе користь організму. Крім того, харчуючись згідно дієті по групі крові, можна не тільки поліпшити загальне самопочуття, а й схуднути, не докладаючи багато зусиль. Лікар визначив у кожній групі три категорії продуктів - «корисні», «нейтральні» і «шкідливі».
1 група крові - рекомендації по харчуванню

Тим, у кого перша група крові, рекомендується вживати більше білкової їжі. Це, в першу чергу, м'ясо всіх видів, риба. Обов'язково повинні входити в раціон овочі, особливо бобові, брокколі, які багаті білками. Дозволяються всі фрукти, окрім цитрусових. А ось солодке рекомендовано в невеликих кількостях, також не варто зловживати кашею і хлібобулочними виробами. З напоїв віддайте перевагу зеленому чаю, а від чорного чаю і кави утримайтеся. Паралельно з правильним харчуванням по групі крові необхідні фізичні навантаження, тому будь-які заняття спортом тільки підуть на користь.

2 група крові - рекомендації по харчуванню

В меню для другої групи крові в основному входять продукти рослинного походження. Це різні овочі та фрукти, злакові, зелень. Жири теж краще замінити рослинними, а молоко і м'ясо обмежити до мінімуму. Але в меню можна включати рибу всіх видів, саме вона і буде основним постачальником білка. Солона риба теж дозволена, правда від жирних сортів краще відмовитися. Можна пити каву, чай, різні соки, червоне вино. Доповніть дієту помірними фізичними навантаженнями.

3 група крові - рекомендації по харчуваннюУ Яких третю групу крові можна включати в меню і рослинну, і тваринну їжу. Особливо корисні баранина, яйця, кисломолочні продукти, білий хліб і сир. Тому сидіти на такій дієті нескладно і навіть приємно. Але все ж рекомендовано обмежити морепродукти, продукти на основі сої, томатний сік. Володарям третьої групи крові корисно кататися на велосипеді, займатися плаванням, ходьбою.


4 група крові - рекомендації по харчуванню

Пощастило і тим, кого природа нагородила четвертою групою крові - вони можуть скласти досить різноманітне меню з м'яса, риби, овочів і фруктів. Але слід врахувати, що все ж таки краще віддати перевагу рибі, а з м'яса вибирати кролятину, баранину, птицю (індичку). Молочними продуктами теж захоплюватися не варто, хоча козяче молоко не принесе шкоди. А ось перець, кукурудзу, оливки і цитрусові взагалі рекомендовано виключити. З напоїв дозволені трав'яні чаї, кава, вино і пиво.

Дієту по групі крові можна дотримуватися постійно, але переходити на неї слід поступово, протягом декількох днів привчаючи організм до нового харчування. Також необхідно пам'ятати, що переїдання, нехай і «нешкідливими» продуктами, відповідними групі крові, загрожує не тільки появою зайвої ваги, але і появою таких серйозних захворювань, як гіпертонія, серцево-судинна недостатність та інші.Увага, тільки СЬОГОДНІ!