Дієта Кіма Протасова

Дієта Кіма Протасова
Через гіподинамії і неправильного харчування питання схуднення починають турбувати все більшу кількість людей. При цьому одним із засобів нормалізації ваги може стати дієта, наприклад, досить популярний режим харчування, розроблений Кімом Протасовим.
Дієта, розроблена ізраїльським фахівцем ще в 1999 році, отримала значну популярність в Росії. Вона розрахована на п'ять тижнів. Вона базується на зменшенні калорійності раціону, а також на зміні співвідношення споживаних білків, жирів і вуглеводів, що, за задумом автора, повинно приводити до інтенсивного схудненню.

У цій дієті відсутня необхідність постійного підрахунку калорій. це робить її досить зручною для зайнятих, працюючих людей. Харчування організовано так, щоб ви не залишалися голодними, а в будь-який час могли з'їсти якусь кількість дозволеного продукту.


Найбільш суворий режим харчування передбачений для першої та другої тижня дієти. В цей час дозволені всі сирі овочі, а також молочні продукти жирністю не більше 5%. Це може бути кефір, несолодкий йогурт без фруктів, м'який нежирний сир, наприклад, фета. Ці продукти можна їсти без обмежень. Також раціон доповнюється одним вареним яйцем в день і трьома яблуками. З напоїв дозволені чай і каву, природно, без цукру. Але врахуйте, що їх вживання на голодний шлунок може викликати печію. Не забувайте пити багато чистої води - це також важливий компонент схуднення.На третьому тижні додайте до раціону м'ясо - приблизно 300 г. Його можна запікати або відварювати. Бажано, щоб це була пісна частина туші, без сала і жиру. На цьому тлі слід скоротити вживання сиру, якщо ви його з'їдали багато в попередні тижні. Харчуйтеся таким чином до закінчення терміну дієти.

Після закінчення дієти правильно завершите її. Слід вживати не більше 1500 ккал на день, поступово вводячи в раціон невелику кількість рослинного масла, каші, солодкі фрукти. У цей період уважно стежте за своєю вагою - він може збільшитися, але не більше, ніж на 1-2 кг. Важлива задача дієти Протасова - це не тільки скидання зайвих кілограмів, але і привчання організму до правильного харчування. Будьте готові до того, що для збереження ефекту дієти вам все життя потрібно буде обмежувати себе в споживанні жирів і вуглеводів.Увага, тільки СЬОГОДНІ!