Швидке схуднення за допомогою кавунової дієти

Швидке схуднення за допомогою кавунової дієти
Немає нічого приємніше худнути і при цьому є улюблений продукт, наприклад, кавун. Така дієта допоможе швидко скинути вагу, звичайно, якщо дотримуватися одне правило - нічого не їсти, крім солодкої м'якоті кавуна.
Кавунова дієта заснована на обмеженні споживання продукту в залежності від ваги. На 10 кілограм вашої ваги дозволяється лише 1 кілограм кавуна. Приміром, якщо ви важите 80 кг, то в день можете спокійно з'їсти 8 кг «цукрової» ягоди. При цьому шлунок повинен переносити продукт, адже кавунова дієта є монодієтою. Нічого іншого в раціон харчування входити не повинно. Дозволяється пити зелений чай і воду в будь-яких кількостях. Дієта розрахована на 5 днів і затягувати її не рекомендується.

Дана дієта може бути розрахована на 8-10 днів за умови, що в кожний прийом їжі ви з'їдаєте 2 скибочки житнього хліба.

Перевага кавунової дієти в тому, що за невеликий проміжок часу йде значна кількість зайвих кілограмів. При цьому поліпшується обмін речовин, а з організму йдуть шлаки.


Як і будь-яка дієта, кавунова має мінуси. Хворим із захворюванням нирок і сечовидільної системи такий спосіб схуднення протипоказаний. Адже саме на нирки лягає величезне навантаження. Втрата ваги йде в основному через виведення рідини, а не втрати жирових відкладень. Об'єм стегон і талії зменшується незначно. До того ж кавунова дієта не забезпечує повноцінне харчування, так як бідна білками і жирами, необхідними організму.

Якщо ви зважилися сісти на дієту, то необхідно знати, як утримати вагу після дієти. По-перше, не можна різко переходити до звичайного харчування. Протягом 10 днів після дієти їжте тільки низькокалорійну їжу. Приміром, супи, відварну рибу і куряче м'ясо, каші без цукру, фрукти і овочі. По-друге, кожен вечір з'їдайте 500 грам кавунової м'якоті. Протягом дня пийте мінеральну воду і зелений чай, щоб підтримати водно-сольовий баланс. Протягом десяти днів ваша вага також падатиме, але вже трохи.

Перед тим як сісти на дієту, порадьтеся з лікарем. Якщо ви під час неї відчуваєте дискомфорт, терміново її припиніть.Увага, тільки СЬОГОДНІ!