«Фабрична» солістка Саша Савельєва


«Фабрична» солістка Саша Савельєва
Саша (Олександра) Савельєва народилася 25.12.1983 в Москві. Коли дівчинці виповнилося три роки, батьки вирішили віддати її в секцію фігурного катання. Вона поступила в групу, якою керувала Ірина Моісеєва, знаменита радянська фігуристка. Саша мала великі успіхи у фігурному катанні, її навіть взяли в групу олімпійського резерву. Але музика, якої Саша почала займатися з п'ятирічного віку, завоювала її серце.

Спочатку вона навчалася в музичній школі, на відділенні фортепіано, потім закінчила Державне музичне училище імені Гнесіних. В училищі вона закінчила відділення з підготовки керівників народних хорів та фольклорних ансамблів.

Продовжуючи займатися музикою, Саша вирішила спробувати себе в новому проекті «Фабрика зірок», в якому в 2002 році вона увійшла до складу групи «Фабрика». Це стало трампліном її творчої кар'єри.

У квітні 20010 року Саша Савельєва вийшла заміж. Її обранцем став актор Кирило Сафонов.

При знайомстві Саша справляє дуже хороше враження. У спілкуванні вона проста і дотепна. Зараз Саша входить в число найбільш яскравих і стабільних виконавців молодого покоління. Вона ретельно стежить за своїм іміджем, не потрапляє на сторінки «жовтої преси» з численними скандалами, підтримує до себе інтерес своєю роботою.


В даний час Саша записує нові пісні та знімається у відеокліпах. Також вона зараз пише нові вірші для пісень групи «Фабрика». Пробує себе в нелегкому продюсерському працю, навчаючись на продюсерському факультеті.

Саша постійно стежить за своєю фізичною формою. Вона катається на ковзанах і є завсідником льодових ковзанок. «Фігурне катання - це як перше кохання», - каже Саша в своїх інтерв'ю.

На питання про те, яка була її перша любов у житті, Саша відповідає: «Вона була без відповіді. Справа була, ще коли я вчилася в музичній школі. Мені дуже подобався один хлопчик, який грав в оркестрі. Спочатку він старався мені сподобатися, але я не звертала на нього особливої


Увага, тільки СЬОГОДНІ!