Біографія Наталії Корольової


Біографія Наталії Корольової
Популярна співачка Наталя Корольова народилася 31 травня 1973, в Києві. Її сім'я (справжнє її прізвище Поривай) має відношення до музичної творчості, батько - хормейстер академхора, а мама - диригент хорової капели. Музика оточувала майбутню зірку естради з самого дитинства. І на сцену вона вперше вийшла ще у віці трьох років, разом з Великим Хором українського радіо і телебачення.

У сім років талановита дівчинка пішла до школи з музичним ухилом. Наташа вчилася грати на фортепіано і танцювала народні танці в хореографічній студії.

В 12 років вона познайомилася з популярним композитором Бистряковим, після чого виконувала його пісні і стала популярною зіркою на дитячих святах і ранках. У 1987 році вона була учасницею і дипломанткою конкурсу «Золотий камертон».

Її музична кар'єра набирала обертів. У 1987 році Наташа виступала на телебаченні, брала участь у передачі «Ширше коло», а вже через рік стала провідною українською програми «Київська красуня». Дівчинка вирішила пов'язати своє життя з музикою і вступила до Естрадно-циркове училище.

Вона багато гастролювала, як за СРСР, так і за кордоном. У 1989 році Наташа так вразила американську публіку, що їй було запропоновано вчитися в престижному університеті Рочерстера. Але співачка прийняла рішення повернутися на батьківщину. І правильно, адже там її чекала доля!

Повернувшись зі Штатів, Наталя вирушила на прослуховування до відомого композитору Ігорю Ніколаєву, він вибрав яскраву і голосисту дівчину. Відразу після знайомства він написав для неї пісню «Жовті тюльпани», яка і стала не тільки її пропуском на Велику Естраду, а й візитною карткою.

У 1990 році, коли вийшла дебютна платівка «Жовті тюльпани» і кліп на заголовну пісню, Наташа стала зіркою. Вона збирала стадіони, концертні майданчики були переповнені, шанувальники створювали фан-клуби улюбленої співачки.


Творчий, а потім і сімейний союз Наталії Корольової та Ігоря Ніколаєва став успішним, і в 1992 році вони виступили дуетом із піснею «Дельфін і русалка». Вони випустили однойменний альбом і шоу, який залишився популярним аж до його закриття в 1995 році.

Наталі стало тісно в рамках дуету, вона постійно пробувала себе в новій якості, випустила сольний диск «Конфетті», на якому хіт - пісня «Маленькая страна».

Королева і Миколаїв розлучилися, після цього Наталя побудувала свою кар'єру самостійно. У 2000 році співачка поступила в ГИТИС на акторський факультет. Зараз Наташа Корольова замужем за відомим стриптизером Сергієм Глушко, виховує сина Архипа.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!