В 52 роки Мадонна все ще секс-символ


В 52 роки Мадонна все ще секс-символ
Після того, як «Бурановские бабушки» придбали популярність, стала популярною картинка, на якій була зображена учасниця колективу з Удмуртії і Мадонна. Виявляється, ці жінки - ровесниці. Але в той час, як зовнішність Бурановські бабусі цілком відповідає назві ансамблю, американська поп-діва в свої 52 продовжує залишатися секс-символом.
Образ Мадонни регулярно зазнавав змін. Від дівчини в стилі панк до зразкової мами, від худорлявої хіпі до ікони гламуру. І кожне її перевтілення сприймалося шанувальниками на «ура». Тепер Мадонні за п'ятдесят, але вона продовжує виступати у вельми відвертих нарядах, знімається для DolceGabanna в нижній білизні і виглядає неймовірно привабливо.

Незважаючи на те, що природа щедро наділила поп-діву красою, Мадонна ревно стежить за своєю зовнішністю і робить все можливе, щоб залишатися молодою як можна довше. Її тренування виснажливі. Вранці зірку можна зустріти в парку на пробіжці, а ввечері вона любить кататися на велосипеді. Є у Мадонни і особистий інструктор з фітнесу, який постійно придумує спеціально для неї нові вправи. На думку співачки, в цьому і полягає секрет її успішних тренувань: кожен раз у вправах задіяні різні м'язи, і в результаті працює все тіло. Крім того, зірка знає, що тренування не можна пропускати ні в якому разі.

Мадонна віддає перевагу вегетаріанське харчування. Вона виключила зі свого раціону м'ясо і молочні продукти. Не вживає зірка і цукор. Зате обожнює фрукти і овочі, а також морську капусту. У своїх інтерв'ю Мадонна рекомендує читачкам ретельно пережовувати кожен шматочок їжі. Сама вона це робить не менш п'ятдесяти разів. Як і багато жінок, співачка не їсть після шести, дозволяючи собі в цей час пити лише воду, чай або свіжовичавлений сік. Також поп-діва ніколи не засмагає, побоюючись зневоднення і старіння шкіри.

Любов Мадонни до відвертих обтягуючим нарядам відома всьому світу і має під собою і психологічний підтекст. Зірка вважає, що утягивающая одяг стимулює її до більш активних занять фітнесом. Ну а крім цього співачка виглядає в своїх нарядах неймовірно сексуально.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!